GTA remaster obraz główny

Rozrywka

10.11.2021 12:23

Gameplay GTA: The Trilogy The Definitive Edition — zobacz jak wygląda

Gry
11
0
0
11
0

Chociaż do premiery trylogii od Rockstar Games został jeden dzień, to do Internetu wyciekł gameplay z wersji The Definitive Edition. Zobaczcie, jak prezentuje się każda z części kultowej serii! 

Producenci Grand Theft Auto od momentu opublikowania zwiastuna niewiele zdradzili graczom oczekującym na premierę. Jakiekolwiek materiały, które Rockstar prezentował to tylko przerywniki filmowe lub animowane GIF-y. Przecieki znalazły się w Internecie dzięki osobom, które otrzymały kopię gry wcześniej. Filmiki z gry można znaleźć na platformie YouTube lub Reddit. 

Wyciekł gameplay — zobacz wszystkie części od Rockstar!

Grand Theft Auto: The Trilogy — zwiastun The Definitive Edition

Gameplay — GTA Vice City The Definitive Edition

https://www.youtube.com/watch?v=Uk706HvkZlU

W Internecie można znaleźć ponad 30-minutowy gameplay z tej części Grand Theft Auto. Już na pierwszy rzut oka możemy dostrzec, że Rockstar postarał się, by remastery były wykonane co najmniej przyzwoicie. Pomimo zmian w oświetleniu, uległo edycji menu wyboru broni, które teraz przypomina te z GTA V. Wszystkie modele samochodów, motocykli, łodzi czy postaci zostały odświeżone i są dostępne teraz w większej rozdzielczości.

Sprawdź też: GTA 6 – zwiastun i najważniejsze informacje o grze

Gameplay — GTA III The Definitive Edition

https://www.youtube.com/watch?v=DE5c6jZpvSA

Rockstar Games uważa, że ich remaster będzie zawierał ,,wszechstronne ulepszenia”. Pomijając odnowioną szatę graficzną, gracze mają mieć możliwość zmodernizowanego sposobu rozgrywki. Producenci deklarują, że pomimo wielu zmian, gry z trylogii mają zachować swój klimat i styl.

Gameplay — GTA San Andreas The Definitive Edition

Gameplay z San Andreas jest najkrótszym materiałem dostępnym na chwilę obecną w sieci. Pomimo małego skrawka filmu dostrzeżemy, że Rockstar nie próżnował. W mojej opinii gra wygląda najlepiej spośród wszystkich części. Patrząc na kolorystykę gry i modele w grze, uważam, że remaster San Andreas poszedł w kierunku GTA V. 

GTA: The Trilogy: The Definitive Edition — premiera

Oficjalna cyfrowa premiera zapowiadanego remastera nastąpi 11 listopada. Gra będzie dostępna na platformie PC, Playstation 4 i 5, Xbox One i wyżej oraz Nintendo Switch.

Jeżeli ktoś jest fanem pudełkowych wersji, zmuszony będzie czekać do 7 grudnia. Mobilna wersja GTA będzie miała premierę w pierwszej połowie roku 2022 i obejmie ona Androida jak i iOS’a.

Sprawdź też: PlayStation 5 – recenzja po pół roku. Czy warto było polować w dniu premiery na PS5 od Sony?

Jak podoba się Wam zaprezentowane dzieło od Rockstar Games?

Zdjęcie: lowcygier.pl

11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *