1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Gameplay GTA: The Trilogy The Definitive Edition – zobacz jak wygląda

Rozrywka

10.11.2021 12:23

Gameplay GTA: The Trilogy The Definitive Edition – zobacz jak wygląda

Gry
9
0
0
9
0

Chociaż do premiery trylogii od Rockstar Games został jeden dzień, to do Internetu wyciekł gameplay z wersji The Definitive Edition. Zobaczcie jak prezentuje się każda z części kultowej serii! 

Producenci Grand Theft Auto od momentu opublikowania zwiastuna niewiele zdradzili graczom oczekującym na premierę. Jakiekolwiek materiały, które Rockstar prezentował to tylko przerywniki filmowe lub animowane GIF’y. Przecieki znalazły się w Internecie dzięki osobom, które otrzymały kopię gry wcześniej. Filmiki z gry można znaleźć na platformie YouTube lub Reddit. 

Wyciekł gameplay – zobacz wszystkie części od Rockstar!

Sprawdź też: Co wiadomo o GTA 6? Najważniejsze informacje oraz plotki

Grand Theft Auto: The Trilogy – zwiastun The Definitive Edition

Gameplay – GTA Vice City The Definitive Edition

W Internecie można znaleźć ponad 30-minutowy gameplay z tej części Grand Theft Auto. Już na pierwszy rzut oka możemy dostrzec, że Rockstar postarał się, by remastery były wykonane co najmniej przyzwoicie. Pomimo zmian w oświetleniu, uległo edycji menu wyboru broni, które teraz przypomina te z GTA V. Wszystkie modele samochodów, motocykli, łodzi czy postaci zostały odświeżone i są dostępne teraz w większej rozdzielczości.

Gameplay – GTA III The Definitive Edition

Rockstar Games uważa, że ich remaster będzie zawierał ,,wszechstronne ulepszenia”. Pomijając odnowioną szatę graficzną, gracze mają mieć możliwość zmodernizowanego sposobu rozgrywki. Producenci deklarują, że pomimo wielu zmian, gry z trylogii mają zachować swój klimat i styl.

Gameplay – GTA San Andreas The Definitive Edition

Gameplay z San Andreas jest najkrótszym materiałem dostępnym na chwilę obecną w sieci. Pomimo małego skrawka filmu dostrzeżemy, że Rockstar nie próżnował. W mojej opinii gra wygląda najlepiej spośród wszystkich części. Patrząc na kolorystykę gry i modele w grze, uważam, że remaster San Andreas poszedł w kierunku GTA V. 

GTA: The Trilogy: The Definitive Edition – premiera

Oficjalna cyfrowa premiera zapowiadanego remastera nastąpi 11 listopada. Gra będzie dostępna na platformie PC, Playstation 4 i 5, Xbox One i wyżej oraz Nintendo Switch.

Reklama

Jeżeli ktoś jest fanem pudełkowych wersji, zmuszony będzie czekać do 7 grudnia. Mobilna wersja GTA będzie miała premierę w pierwszej połowie roku 2022 i obejmie ona Androida jak i iOS’a.

Sprawdź też: PlayStation 5 – recenzja po pół roku. Czy warto było polować w dniu premiery na PS5 od Sony?

Jak podoba się Wam zaprezentowane dzieło od Rockstar Games?

Zdjęcie: lowcygier.pl

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.