WOŚP

Rozrywka

26.01.2022 20:02

WOŚP: World of Tanks dołącza do akcji. Zobacz co można wylicytować

Gry
14
0
0
14
0

Tegoroczna edycja WOŚP zostanie wsparta także przez producenta gry World of Tanks. Wargaming.net zorganizował aukcję charytatywną i postarał się, aby nagrody była urozmaicone – do wylicytowania są unikatowe czołgi, artbook i gra planszowa na motywach WoT.

Czołgiści, czas wesprzeć 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Właśnie ruszyła aukcja charytatywna firmy Wargaming.net, z której dochód w całości zostanie przekazany na realizację celów, jakie WOŚP postawiła sobie w tym roku. Licytujcie wysoko i śpieszcie się, unikatowe nagrody będzie można zdobyć tylko do 1 lutego 2022 roku.

Szczegóły aukcji – co możesz wygrać?

Najwyżej licytująca osoba uzyska dostęp do istnych białych kruków, które sprawią, że z pewnością wyróżni się na polach wirtualnych bitew.

Jednym z pierwszych jest niewątpliwie PZ V/IV Alpha. Wielu nowych czołgistów z pewnością nie jest zaznajomiona z tym modelem – unikatowy wariant PZ V/IV rozdawany był graczom podczas testów alpha gry, które miały miejsce ponad 11 lat temu! Macie świetną okazję, aby dołączyć do elitarnego grona graczy, którzy posiadają tę perełkę.

WZ-111 Qilin to czołg, który rzuca się w oczy – głównie za sprawą swojego niepowtarzalnego wyglądu, którym imituje smoka. Dodatkowo, model ten posiada unikatowy efekt ognia po każdym wystrzale, dzięki temu doznania jakie zapewnia są jedyne w swoim rodzaju.

Sprawdź też: WOŚP: komputer w kształcie broni z DOOM Eternal do wylicytowania

OBJ268v5 i AMBT to świeże modele, które niedawno pojawiły się w grze, o których marzy wielu graczy WoT. Jednak prawdziwą perłą w koronie jest osławiony Type 59 z kultowym, złotym kamuflażem. Prawdziwa rzadkość i obiekt westchnień tysięcy czołgistów. To jednak nie wszystko co Wargaming.net dla Was przygotował!

Licytacja obejmuje także artbook (w wersji angielskiej), wydany z okazji 10-lecia World of Tanks. Dzięki temu, będziecie mogli prześledzić całą historię swojej ulubionej gry, poznać jej początki, najważniejsze wydarzenia i zobaczyć materiały ilustracyjne, które były dotąd niepublikowane.

WOŚP artbook aukcja
Bogato ilustrowany artbook to gratka dla fanów World of Tanks, choć samych nagród dla zwycięzcy licytacji jest znacznie więcej | Źródło: mat. prasowe

Jeśli lubicie gry planszowe, Wargaming.net przygotował kolejną nagrodę, która Was ucieszy. Jest to World of Tanks: Battlegrounds, czyli gra planszowa, stworzona we współpracy z TM Toys. Gra idealnie nada się jako rodzinna rozrywka w chwilach odpoczynku od intensywnych bitew na ekranach – przeznaczona jest dla 1-4 graczy w wieku od 7 lat. Możecie zatem zaprosić młodsze rodzeństwo oraz rodziców – 12 historycznych czołgów z II wojny światowej i taktyczne bitwy w 64 lokalizacjach czekają na Was!

Zagraj dla WOŚP już dziś

W chwili pisania tej informacji, aukcja osiągnęła wartość 4050 złotych. Wierzymy jednak, że gracze WoT będą w stanie zwiększyć tę sumę – pamiętajcie, macie czas do 1 lutego 2022 roku.

I przypominamy: jeśli chcesz stać się posiadaczem rzadkich modeli czołgów, bogato ilustrowanego artbooka oraz gry planszowej. Ready to roll out!

Sprawdź też: World of Tanks powierzył dowództwo czołgu kolejnemu gwiazdorowi

Źródło obrazu głównego: mat. prasowe, wosp.org.pl

14
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *