star wars gra

Rozrywka

10.12.2021 12:27

Star Wars Eclipse – twórcy gier Detroit Become Human i Heavy Rain robią własne Gwiezdne wojny

Gry Newsy
8
1
0
8
1

Star Wars Eclipse zapowiedziane! The Game Awards 2021 już za nami. Podczas wydarzenia zaprezentowano wiele nowych gier, a wśród nich Gwiezdne Wojny od twórców Heavy Rain i Detroit Become Human.

Podczas The Game Awards 2021 mieliśmy okazję zobaczyć sporo nowych gier. Wśród nich znalazła się najnowsza produkcja studia Quantic Dream, czyli twórców uznanych tytułów przygodowych, takich jak Heavy Rain i Detroit Become Human. Mowa tutaj o Star Wars Eclipse, czyli kolejnej growej adaptacji kultowej filmowej space opery.

Star Wars Eclipse – co już wiemy o grze?

Firma Quantic Dream przedstawiła Star Wars Eclipse jako przygodową grę akcji, która jako pierwsza adaptacja kultowej marki zabierze graczy do niezbadanych rejonów Zewnętrznych Rubieży w czasach Ery Wielkiej Republiki. Jeśli nie jesteście zaznajomieni z fabułą cyklu Star Wars, to oznacza to mniej więcej tyle, że akcja zostanie osadzona w złotej epoce zakonu Jedi. 

To z pewnością dobre wieści dla fanów tzw. trylogii prequeli Star Wars, gdyż mówimy o ramach czasowych od kilkuset do kilkudziesięciu lat przed wydarzeniami przedstawionymi w epizodzie I. Na zwiastunie możemy także zobaczyć mistrza Yodę, który najprawdopodobniej wystąpi w grze jako członek rady Jedi.

Quantic Dream chce pójść z produkcją o krok dalej w porównaniu do swoich poprzednich tytułów. Oprócz przygotowania mocno rozgałęzionej narracji firma pragnie dać graczom coś znacznie większego i lepszego niż do tej pory.

Na ten moment ciężko powiedzieć, co planuje spółka Davida Cage’a, ale mamy nadzieję, że uda się jej ten plan zrealizować. Sercem rozgrywki ma być podejmowanie istotnych wyborów, które wpłyną na przebieg historii.

Gwiezdne Wojny od Quantic Dreams są jeszcze na wczesnym etapie produkcji i twórcy woleli nie zdradzać planowanej daty premiery ani platform, na jakich ukaże się gra.

8
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *