wiedźmin

Rozrywka

07.01.2022 14:42

Wiedźmin Sezon 3 – wiemy, kiedy rozpoczną się nagrania do serialu

Filmy i seriale Newsy
14
2
2
14
2

Nowy sezon serialu Wiedźmin, produkcji Netflixa wyszedł na platformę w zeszłym miesiącu. Pomimo, że zmagania pogromcy potworów stosunkowo niedawno ujrzała społeczność, to już teraz mamy informację kiedy rozpoczną się zdjęcia do trzeciego sezonu.

Nawiązując do informacji opublikowanych przez portal Redanian Intelligence, rozpoczęcie przedprodukcji następnego sezonu o wiedźminie, ruszy w najbliższych tygodniach, choć jeszcze w styczniu. Same zdjęcia i ciężka filmowa praca nastąpi dopiero w marcu 2022 roku. Niedawno otrzymaliśmy informację, że nagrania miały ruszyć w lutym, a jednak jak donosi źródło, nastąpi to z miesięcznym opóźnieniem. Obecne okoliczności pandemiczne na świecie, nie ułatwiają pracy na planie filmowym. Nic dziwnego zatem, że termin uległ przełożeniu. Rozpoczęcie nagrań i całe przygotowanie to także nie jest błahostka. 

Warto jednak mieć na uwadze, że daty dni zdjęciowych często ulegają zmianom, stąd nie nastawiamy się na rozpoczęcie w podanym terminie. Co więcej, nastąpiła zmiana studia nagrań, które realizowało produkcję, a więc przeniesienie i wdrożenie wszystkiego może wpłynąć na ewentualne opóźnienia.

Sprawdź też: Wiedźmin: Rodowód krwi. Jak powstali wiedźmini?

Wiedźmin Sezon 3 – kiedy premiera?

Wiedźmin Sezon 2 przyniósł mieszane opinie, niektórym się spodobał, zaś innym całkowicie nie przypadł do gustu. Pomimo lekkich potknięć Netflixa, Wiedźmin to serial oglądany wciąż bardzo często i namiętnie. Fani z pewnością zadają sobie pytanie – kiedy możemy spodziewać się końca nagrań? Pierwotnie zdjęcia filmowe miały być realizowane od lutego do lipca 2022 roku. Biorąc pod uwagę aktualne, miesięczne opóźnienie, serial powinien zostać nagrany do końca sierpnia. Tak jak wcześniej wspominaliśmy, ciężko potwierdzić te daty, ponieważ cytując tekst piosenki Anity Lipnickiej: “Wszystko się może zdarzyć…”. Pandemia koronawirusa także nie ułatwia realizacji na planie filmowym. Miejmy jednak nadzieję, że uwielbiany Henry Cavill nie odniesie żadnej kontuzji i zdjęcia przebiegną sprawnie.

Kiedy otrzymamy trzeci sezon Wiedźmina? Na tę chwilę ciężko określić konkretną datę, gdy nie zostały zakończone nagrania do serialu. Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, dodając do tego około 6-7 miesięcy postprodukcji, powinniśmy otrzymać Wiedźmina wiosną następnego roku.

Czy czekasz na nowy sezon serialu? Jak podoba Ci się druga część? Zostaw komentarz!

Sprawdź też: Wiedźmin sezon 2. Sapkowski zachwycony kontynuacją serialu

źródło zdjęcia: mat. prasowe

14
2

Podziel się:

Komentarze (2)

Fajny serial, ale w grze dzieje się o wiele więcej i jest dużo pominiętych wątków, ale czekam, aż znacznie się walka z Dzikim Gonem i na dalsze przygody Geralta z Rivi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *