Rozrywka

02.12.2021 13:18

Filmy dla dzieci na Netflix – podpowiadamy, jakie wybrać

Filmy i seriale
13
4
0
13
4

Film dla dzieci – Netflix to miejsce, w którym znajdziesz wspaniałe produkcje dla najmłodszych i całej rodziny. Nowe filmy 2020, a także klasyki sprzed lat – wszystko jest na wyciągnięcie ręki na Netflix. Filmy idealne dla dzieci polecamy w artykule!

Film dla dzieci na Netflix – jakie mamy do wyboru?

Netflix oferuje rozrywkę zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Na platformie każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli chodzi o ofertę dla najmłodszych, jest ona naprawdę szeroka. Na Netfliksie znajduje się mnóstwo filmów animowanych oraz aktorskich przeznaczonych dla młodych widzów. Wśród produkcji można znaleźć filmy familijne, nowe bajki z 2020 czy 2021 roku, filmy Disneya, a także masę seriali i programów odcinkowych. Nie brakuje produkcji edukacyjnych, które mają pozytywny wpływ na rozwój młodych ludzi. Jaki film dla dzieci na Netflix zasługuje na szczególną uwagę? Lista poniżej!

O Yeti! – wyprawa w Himalaje

O Yeti! to film animowany z 2019 roku, opowiadający historię dziewczynki Yi (Chloe Bennet), która poznaje Yeti (Joseph Izzo) w centrum zatłoczonego miasta. Wraz z przyjaciółmi nadaje mu imię Everest, a ich misją staje się pomoc Yeti w powrocie na szczyty Himalajów. Podczas pełnej przygód wyprawy bohaterowie wciąż napotykają różne przeszkody oraz przeciwników.

Minionki – przygody żółtych stworków

Te charakterystyczne, żółte stworki zna chyba każde dziecko. Na Netfliksie dostępne są aż trzy filmy z ich udziałem – Jak ukraść Księżyc (2010), Minionki rozrabiają (2013) i Minionki (2015). Słodkie Minionki pod wodzą okrutnego Gru rozbawią zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Sekretne życie zwierzaków domowych – prawdziwe oblicze pupili

Sekretne życie zwierzaków domowych to animacja z 2016 roku. Opowiada o pupilach, które dopiero pod nieobecność właścicieli mogą być sobą. Gdy tylko domownicy znikają za drzwiami, zwierzęta rozpoczynają swoje prawdziwe, sekretne życie, a dwa zwaśnione psy starają się dojść do porozumienia.

Piotruś Królik – produkcja dla całej rodziny

W 2018 roku zadebiutował film w reżyserii Willa Glucka łączący animację z filmem aktorskim Piotruś Królik. Występuje w nim m.in. Rose Byrne, a głosu tytułowemu królikowi użycza James Corden. Piotruś Królik opowiada o króliku, który chce wykraść warzywa z farmy gospodarza McGregora. Produkcja live action to propozycja dla całej rodziny, a ze względu na tematykę sprawdzi się szczególnie w okolicach Wielkanocy. Obraz powstał na podstawie książek autorstwa Beatrix Potter.

Hotel Transylwania – pobyt u Drakuli

Jednym z popularniejszych filmów dla dzieci jest Hotel Transylwania z 2012 roku. Na Netfliksie można obejrzeć też jego kontynuację – Hotel Transylwania 2. Opowiada o Drakuli, który wraz ze swoją ukochaną córką prowadzi tytułowy hotel. Ojciec stara się chronić swoją potomkinię przed relacjami z ludźmi. W komedii familijnej głosów bohaterom użyczają m.in. Selena Gomez i Adam Sandler.

Benji – pies wyrusza na ratunek

Benji z 2018 roku to wzruszająca opowieść o porzuconym psie, którego w sekrecie przed mamą przygarnia nastoletni chłopiec. Niedługo później wraz ze swoją siostrą wpadają w spore kłopoty, a czworonożny przyjaciel rusza im na ratunek. To film w całości aktorski, w którym występują m.in. Gabriel Bateman, Darby Camp i Gralen Bryant Banks. Familijne kino opowiadające o miłości psa do człowieka to idealna propozycja na seans z całą rodziną.

Więcej filmów i seriali dla dzieci na Netflix

Mnogość filmów dla dzieci na Netfliksie pozwala na zapewnienie najmłodszym wręcz niekończących się seansów. Jeśli powyższe propozycje są już za Wami, warto przejrzeć jeszcze poszczególne kategorie platformy – filmy familijne, filmy familijne i dla dzieci, filmy edukacyjne dla dzieci czy filmy i seriale animowane dla dzieci. Pamiętaj też, że na Netfliksie cały czas pojawiają się nowości. Wśród produkcji dla dzieci z 2021 roku na uwagę zasługują m.in.: Vivo, Mitchellowie kontra maszyny, Smok życzeń czy My Little Pony: Nowe pokolenie.

Jak widać, oferta platformy Netflix jest bogata w produkcje dla najmłodszych. Dzieci z powodzeniem odnajdą tam swoje ulubione historie i bohaterów, których pokochają na lata. Poza tym dzięki tym produkcjom można też spędzić wspaniały czas z całą rodziną. Daj znać w komentarzu, jaki film dla dzieci Netflix polecasz.

Sprawdź też: Netflix jak TikTok – wkrótce krótkie filmy dla dzieci

13
4

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.