reacher sezon 2

Rozrywka

08.12.2023 12:26

Kiedy Reacher sezon 2? Jack Reacher powróci już wkrótce

Filmy i seriale
5
0
0
5
0

Reacher sezon 2. pewnym krokiem zmierza do swojej premiery na platformie Prime Video. Kiedy premiera Reacher sezon 2? W tym artykule odpowiemy na najważniejsze pytania, które związane są z kontynuacją popularnego w Polsce serialu.

Jack Reacher powraca! Poniżej zawarliśmy wszystkie, najważniejsze informacje, które dotyczą Reacher sezon 2. Kiedy premiera nowego sezonu i kogo w nim zobaczymy?

Kiedy będzie 2. sezon Reacher?

Czekasz jak na szpilkach w oczekiwaniu na drugi sezon? Termin premiery jest już blisko – 15 grudnia zadebiutują trzy pierwsze odcinki Reacher sezon 2. Gdzie oglądać serial Jack Reacher? W całości do obejrzenia jest na platformie Amazon Prime Video (co dotyczy w również wcześniejszych epizodów, wszak Reacher jest dostępny jedynie tam).

Sezon w całości stanowić będzie łącznie osiem odcinków – co więc z pozostałymi pięcioma? Będą one udostępniane w każdy kolejny piątek, po jednym odcinku przypadającym na ten właśnie dzień. Oznacza to, że ósmy, finałowy odcinek fani serialu Reacher obejrzą 19 stycznia 2024 roku.

Trailer Reacher sezon 2.

Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem, który pojawił się na początku listopada. Prezentujemy go w polskiej wersji językowej, daje on wgląd do fabuły w Reacher sezon 2. Z pewnością akcji, którą pokochali fani tego serialu, nie zabraknie!

Co wiemy o fabule Reacher sezon 2? Na której książce skupi się drugi sezon?

Reacher sezon 2. w całości zostanie poświęcony jedenastej książce opowiadającej jego przygody. Pozycja ta, znana pod tytułem Elita zabójców (lub Bad Luck and Trouble) została napisana przez Lee Childa w 2007 roku. Wśród fanów może teraz pojawić się pewna konsternacja, ponieważ oznacza to, że serial przeskoczy 10 książek, które debiutowały pomiędzy.

Nie ma tu błędu – Reacher sezon 1. był poświęcony pierwszej książce (Poziom śmierci/Killing Floor), podczas gdy fabuła drugiego przeskoczy aż o dziesięć tytułów naprzód. Czy nie wprowadzi to zbytniego chaosu? Bez obaw, na ten temat wypowiedział się Nick Santora, czyli twórca serialu Reacher. W jednym z wywiadów podzielił się informacją, że serialowy Reacher nie będzie się trzymał kolejności chronologicznej książek. Oznacza to, że przyszłe sezony mogą skupić się na poprzednich książkach.

Sprawdź też: Amazon Prime Video – cena, oferta, co obejrzeć?

W dużym skrócie, wzorując się na fabule samej książki, Jack Reacher będzie musiał zmierzyć się z po części osobistym problemem. Dotyczy on morderstw jego dawnych kolegów z wojska – tajemnicze wiadomości, jakie otrzymuje, będą pomocne w rozwikłaniu zagadki. Problem w tym, że są zaszyfrowane, będąc równocześnie jedyną możliwością do osiągnięcia zemsty na zabójcach.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Obsada Reacher sezon 2.

Reacher sezon 2. to powrót doskonale znanych twarzy – w tym najważniejszej, czyli Jacka Reachera. W roli głównego bohatera ponownie zobaczymy Alana Ritchsona, który wcieli się w ex-żadnarma armii amerykańskiej.

Reacher, jak przystało na wędrowca, jest osobą, która nie spędza wiele czasu w jednym miejscu. To sprawia, że wraz z kolejnymi podróżami, możemy liczyć na pojawienie się wielu nowych twarzy. Nie inaczej będzie w Reacher sezon 2., ale zanim do tego przejdziemy, przedstawmy też starych znajomych. Z pewnością zobaczymy Frances Neagley (w tej roli Maria Sten), byłą partnerkę Jacka w żandarmerii. Jej postać często przewija się w poszczególnych książkach, zatem sam powrót nie zaskoczy tu fanów.

Reacher sezon 2
Reacher sezon 2. ma skupić się na zagadkowych morderstwach członków byłej jednostki głównego bohatera

Czy zobaczymy więcej powrotów z jedynki? Jak dotąd nie mamy na ten temat informacji – poza Neagley – ale to i tak wątpliwe. Celem serialu jest pozostanie wiernym książkom, na których jest oparty. Oznacza to, że wędrowniczy tryb Reachera wiąże się z rozstaniem ze starymi bohaterami. Nie zobaczymy więc mieszkańców Margavre, jak Roscoe czy Oscar Finlay.

Co do nowych twarzy, jeszcze w 2022 roku potwierdzono, że Reacher sezon 2. pojawi się m.in. Shaun Sipos, Serinda Swan, Ferdinand Kingsley oraz Robert Patrick. Szczególnie ten pierwszy będzie miał istotną rolę – wcieli się w Davida O’Donnella, byłego kolegę z jednostki Reachera. Postać ta ma urosnąć do niezwykle ważnej, co każe sądzić, że będzie jednym z głównych bohaterów obok samego Reachera.

Sprawdź też: Amazon Prime Gaming – darmowe gry w grudniu 2023

Co do pozostałych, Swan wcieli się w rolę Karly Dixon, śledczej specjalnej, Kingsley zagra A.M., najemnika, który ukrywa swoje prawdziwe motywy działania. Sam Robert Patrick to aktor, który na skutek przypadku pojawi się w serialu. Antagonista znany z filmu Terminator 2, zastąpił Rory’ego Cochrane’a, który początkowo miał wcielić się w rolę Shane’a Langstona, szefa jednostki najemniczej. Na skutek problemów wynikających z napiętego terminarza, Cochrane opuścił projekt, a jego rola przypadła T-1000.

Reacher sezon 2
Robert Patrick to jeden z lepiej rozpoznawalnych aktorów, którzy dołączą do obsady drugiego sezonu. Wcieli się on w rolę Shane’a Langstona

W Reacher sezon 2. widzowie zobaczą jednak znacznie więcej aktorów. Poniżej wymieniamy ich z nazwiska, jednak zaznaczamy, że role, w jakie się wcielają, pozostają tajemnicą, którą poznamy po premierze. W serialu zobaczymy takich artystów, jak Luke Bilyk, Dean McKenzie, Edsson Morales, Domenick Lombardozzi, Al Sapienza, Josh Blacker, Ty Olsson czy Shannon Kook.

Reacher sezon 2. zmierza więc na ekrany naszych urządzeń szybkim i pewnym krokiem. Już wkrótce poznamy pierwsze trzy odcinki nowego sezonu – grudzień i początek roku 2024 będą intensywne dla fanów tego serialu!

morele w google news
5
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *