Rozrywka

12.01.2022 12:43

Ciche miejsce 3 doczekało się nowego reżysera – co o nim wiemy?

Filmy i seriale Newsy
3
1
0
3
1

Michael Sarnoski został zatrudniony przez wytwórnie Paramount Pictures na stanowisku reżysera trzeciej części Cichego miejsca. Wakat na stanowisku trwał od października, jednak udało się wreszcie znaleźć zastępstwo dla Jeffa Nicholsa.

Jak donosi serwis Deadline, po odejściu Jeffa Nicholsa, Paramount zatrudnił Michaela Sarnoski’ego. Nichols, który opuścił plan ponad dwa miesiące temu, rozstał się z wytwórnią w przyjacielskiej atmosferze. Powodem jego decyzji była chęć sprawdzenia się przy projekcie innego rodzaju, jednak wciąż pod egidą Paramount.

Kim jest Michael Sarnoski? To początkujący reżyser, jednak jego talent został już dostrzeżony. To właśnie on odpowiada za thriller Świnia, z Nicholasem Cage’em. John Krasinski, który stworzył scenariusz i reżyserował dwie pierwsze części Cichego miejsca, pozytywnie ocenił pracę reżysera przy Świni. Na tyle, aby to właśnie jego zasugerować jako następcę Nicholsa.

Wiadomo, że Jeff Nichols pozostawił do dyspozycji nowego reżysera scenariusz – pytanie czy Sarnoski zdecyduje się z niego skorzystać, czy postanowi stworzyć go od nowa, na własnych zasadach.

Ciche miejsce 3 – co wiemy o filmie?

Niestety, nie dysponujemy jeszcze dużą ilością informacji o filmie. Na ten moment wiadomo, że będzie to raczej spin-off aniżeli kontynuacja losów rodziny Abbott. Film powstaje jednak w porozumieniu z Krasinskim (choć ten nie udziela się przy nim tak jak przy poprzednich dwóch częściach), którego pomysłem było właśnie danie podwalin pod utworzenie całego uniwersum Cichego miejsca.

Choć nie jest to wykluczone, wiele wskazuje jednak na to, że w trzeciej odsłonie nie zobaczymy raczej wielu aktorów znanych z poprzednich dwóch filmów. Nie jest nawet pewne to, czy członkowie rodziny Abbott zagoszczą w filmie.

Data premiery? Cytując serwis tomsguide.com, będzie to 31 marca 2023 roku.

Sprawdź też: 

Źródło: deadline.com, tomsguide.com

3
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.