szkoła dla elity

Rozrywka

07.06.2021 15:15

Szkoła dla elity sezon 4 – kiedy nowe odcinki? Jest data premiery i zwiastun

Filmy i seriale
7
0
0
7
0

Szkoła dla elity sezon 4 – data premiery i zwiastun. Wreszcie nadszedł ten moment! Szkoła dla elity Netflixa wraca już niedługo na platformę streamingową z nowym sezonem. Dowiedz się wszystkiego, co niezbędne o nowej odsłonie serialu.

Szkoła dla elity sezon 4 – kiedy premiera? Wiemy już, kiedy będzie pierwszy odcinek nowego sezonu!

Zastanawiałeś się, kiedy Szkoła dla elity będzie miała premierę 4 sezonu? Netflix właśnie udzielił odpowiedzi na to pytanie. Udostępniony został bowiem zwiastun nowego sezonu, a w nim ogłoszona data premiery. Do Las Encinas fani będą mogli wrócić już 18 czerwca! 

Szkoła dla elity jest niesamowicie popularnym hiszpańskim serialem, który swoją premierę miał w 2018 roku. Jego akcja zaczyna się, gdy do ekskluzywnej prywatnej szkoły w Hiszpanii trafia troje pochodzących z klasy robotniczej nastolatków. W wyniku tarć między grupami uczniów dochodzi do zabójstwa Mariny (Maria Pedraza), siostry Guzmána (Miguel Bernardeau). Ten właśnie wątek staje się motywem przewodnim całego serialu. Trzeci sezon miał premierę w 2019 roku. Polo (Alvaro Rico) i Cayetana (Georgina Amorós) zbliżają się w nim do siebie, Lu (Danna Paola) i Nadia (Mina El Hammani) walczą o stypendium na Columbia University, natomiast Samuel (Itzan Escamilla) i Guzmán kontynuują spisek mający na celu doprowadzenie do sprawiedliwości za zabójstwo Mariny. 

Szkoła dla elity sezon 4 zwiastun, ile będzie miał odcinków sezon 4 Szkoły dla elity?

Oferta Netflixa w zakresie seriali i filmów młodzieżowych cieszy się dużą popularnością. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Szkoła dla elity – intrygujący serial pełen charyzmatycznych postaci i mrożących krew w żyłach intryg,  jest on bardzo dobrze oceniany zarówno przez krytyków, jak i publiczność. „Mają wszystko. Ale i tak chcą więcej” zapowiada nowy zwiastun. Ile odcinków będzie miał 4 sezon serialu Szkoła dla elity? Na razie Netflix nie podał oficjalnej informacji, jednak wszystkie poprzednie sezony składały się z 8 około 50-minutowych odcinków, dlatego tego samego możesz prawdopodobnie spodziewać się po 4 sezonie. Jedno jest jednak pewne – w nowych odcinkach pojawi się surowy dyrektor i czworo nowych uczniów, a murami Las Encinas znów wstrząsną romanse, gorące plotki i nowa tajemnica, czyli wszystko to, co fani kochają najbardziej.

Dodatkową kwestią wartą wspomnienia jest to, że na dzień przed zwiastunem na kanale YouTube Netflixa pojawił się filmik Szkoła dla elity – krótkie historie. Zastanawiasz się, o co chodzi? Są to specjalne odcinki serialu, które na platformie streamingowej mają pojawić się 14, 15, 16 i 17 czerwca. Ma to być swoiste wprowadzenie widzów do nowego sezonu. W poniedziałek 14 czerwca będziesz mógł zobaczyć odcinek o Guzmanie, Caye i Rebe. 15 czerwca o Nadii i Guzmanie. 16 czerwca o Omarze, Anderze i Alexis, a 17 czerwca o Carli i Samuelu. Dzięki tym odcinkom fani otrzymają odpowiedzi na nurtujące ich od zakończenia 3 sezonu pytania. Czy związek Guzmana i Nadii przetrwa? Co z kolegą Andera z chemioterapii? Czy Carla faktycznie odleci do Londynu, a może Samuel ją przekona, żeby tego nie robiła? Szkoła dla elity – krótkie historie koniecznie musi się znaleźć na Twojej liście rzeczy do obejrzenia, jeżeli planujesz śledzić losy uczniów Las Encinas w nowym sezonie.

Obsada serialu Szkoła dla elity

Jedną z wielu zalet serialu Szkoła dla elity jest jego obsada. Ramón Salazar oraz Danieg de la Orden, twórcy serialu, zadbali o dobór odpowiednich aktorów do swojej serii. Efekt jest bardzo satysfakcjonujący, ponieważ pomimo młodego wieku aktorzy wykazali się wielkim talentem oraz charyzmą. Fani ze zniecierpliwieniem czekali na informację, co stanie się z ich ulubionymi postaciami po finale 3 sezonu. Zakończył się on bowiem ukończeniem tytułowej szkoły przez wielu bohaterów. Twórcy ogłosili, że z tego właśnie względu muszą zakończyć współpracę z częścią obsady. W 4 sezonie nie zobaczysz Danna Paola (Lu), Ester Exposito (Carla), Jorge Lopez (Valerio), Mina El Hammani (Nadia) i Alvaro Rico (Polo). Dla fanów Carli i Nadi mamy jednak też dobrą wiadomość, pojawią się one we wspomnianych odcinkach specjalnych Szkoła dla elity – krótkie historie, które będą poprzedzać premierę nowego sezonu. W najnowszej odsłonie serii wystąpią natomiast Itzan Escamilla (Samuel), Miguel Bernardeau (Guzman), Omar Ayuso (Omar), Arón Piper (Ander), Georgina Amorós (Cayetana) i Claudia Salas (Rebeca).

szkoła dla elity
Źródło: Netflix.com

Sprawdź też: Netflix – czy warto wykupić abonament? Przekonaj się, czy kupić dostęp do popularnej platformy Netflix

W rozmowie z hiszpańskim magazynem „Hola” Omar Ayuso i Itzan Escamilla poinformowali, że czwarty sezon będzie ostatnim dla serialowych Omara i Samuela. Jednak wraz z odejściem ze szkoły starych postaci pojawią się nowi bohaterowie. Kto zastąpi w obsadzie Lu, Carle, Valerio, Nadię i Polo? W rolę nowych uczniów Szkoły dla elity mają wcielić się: Martina Cariddi, Pol Granch, Carla Diaz, Manu Rios, Andres Velencoso oraz Diego Martin.

Szkoła dla elity to wyjątkowy serial dla nastolatków, przez wielu porównywany do kultowej już Plotkary. Świat luksusu, przepychu oraz intryg, połączony zostaje z losami zwykłych uczniów z niższych sfer. Powstające na skutek tego wydarzenia są interesujące i wciągające dla widzów. Dzięki połączeniu wątków miłosnych z tajemniczością morderstwa powstaje coś, co zaciekawia nie tylko młodzież. Miejmy nadzieję, że Szkoła dla elity sezon 4 dorówna swoim poziomem poprzednim sezonom i zaspokoi wymagania fanów. Wszystko to okaże się już 18 czerwca, tylko na Netflixie!

7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *