oferta prime gaming

Rozrywka

01.12.2023 13:07

Amazon Prime Gaming – darmowe gry w grudniu 2023 

Gry Online Programy i aplikacje
8
0
0
8
0

Prime Gaming od Amazon to kopalnia korzyści! Poza dodatkową zawartością w różnych produkcjach usługa co tydzień udostępnia też kilka darmowych gier. Jakie tytuły wchodzą w skład grudniu oferty? 

Amazon to nie tylko zakupy (często po bardzo przystępnych cenach!) czy platforma streamingowa, na której możesz obejrzeć np. The Boys. To także platforma dla graczy, która oferuje zarówno dodatkową zawartość do takich tytułów, jak League of Legends czy EA Sports FC, jak i ogólnie darmowe gry. 

Jakie produkcje subskrybenci Prime Gaming będą mogli odebrać w grudniu 2023 roku? Na jakie platformy będzie można je przypisać? Czym w ogóle jest Prime Gaming, co oferuje i ile kosztuje? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu. Zapraszam! 

Prime Gaming – darmowe gry w grudniu 2023

grudniowa oferta amazon prime gaming
Grudzień w Prime Gaming jest pełny dobrych rzeczy! | źródło: gaming.amazon.com

W grudniu abonenci Prime Gaming będą mieli do odebrania 7 produkcji, w tym hit od Arkane Studios w postaci Deathloop! Oto lista wszystkich gier, które pojawią się w usłudze:

 • Deathloop (Epic Games Store) – 7 grudnia;
 • Akka Arrh (Amazon Games App) – 14 grudnia;
 • Aground (Amazon Games App) – 14 grudnia;
 • SeaOrama: World of Shipping (Amazon Games App) – 14 grudnia;
 • Kombinera (Epic Games Store) – 21 grudnia;
 • A Tiny Sticker Tale (Amazon Games App) – 28 grudnia;
 • Ateroids Recharged (Epic Games Store) – 28 grudnia.

Oferta jest naprawdę atrakcyjna. Warto podkreślić, że mimo że gry są dostępne tylko przez krótki okres, po ich dodaniu do konta na Amazon, GOG czy Epic Game Store pozostaną z nami na stałe. Idealne dla tych, którzy zbierają gry, ale nie zawsze mają czas, by w nie zagrać.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Nie zapominajmy też o dodatkowej zawartości do znanych gier — zarówno dla pojedynczych graczy, jak i tych multiplayer. Oto kilka przykładowych tytułów i rodzajów dodatków, jakie można otrzymać: 

 • League of Legends – Kapsułą Prime Gaming (350 RP, Epicka skórka, Tajemnicza skórka i inne)
 • Heartstone – Standardowe pakiety kart (3)
 • Apex Legends – Pakiet Horizon
 • World of Warcraft – Transmogryfikacja Tabardu Furii
 • World of Tanks – Zestaw Trójstylowiec
 • Honkai: Star Rail – Pakiet Prime Gaming nr 8 (Gwiezdny Jadeit (60), Przewodnik podrożnika (8), Jednorazowe działo kinetyczne (5)
 • EA Sports FC 24 – Pakiet Prime Gaming nr 2
 • Pokemon GO – Lure module i Great Balle
 • Dead by Daylight – 400 000 punktów krwi
 • Roblox – Maska złego klauna
 • Valorant – Karta „Otarcia od sznura”grafitti „Sącz i…
 • Overwatch 2 – Epicka skórka Golfisty-76
 • Cyberpunk 2077: Widmo Wolności – broń Amstaff
 • Call of Duty Gorączka Sorbetów

Co oferuje Prime Gaming?

Choć na pierwszy rzut oka Amazon nie wydaje się być związany z branżą gier, to przejęcie serwisu Twitch w 2014 roku zmieniło ten obraz. W 2016 roku Amazon wprowadził usługę Twitch Prime, którą w sierpniu 2020 roku przekształcił w Amazon Prime Gaming. W wyniku tej zmiany subskrypcja Amazon Prime obecnie oferuje trzy usługi w jednym pakiecie:

 • Ekskluzywne zniżki i darmowa dostawa w sklepie Amazon
 • Prime Video – Platforma streamingowa od Amazon
 • Amazon Prime Gaming

Sprawdź też: Amazon Prime Video – cena, oferta, co obejrzeć?

Z racji, że ten tekst dotyczy trzeciej z nich, to skupię się właśnie na niej. Co miesiąc Prime Gaming oferuje swoim subskrybentom darmowe gry oraz różne atrakcyjne dodatki do nich. Ciekawostką jest fakt, że Prime Gaming wyrosło na fundamencie Twitch Prime, będącego częścią giganta, jakim jest Amazon. Oznacza to, że decydując się na tę usługę, otrzymujemy również szereg benefitów na Twitchu. Podsumowując korzyści płynące z subskrybcji od Amazon:

 1. Comiesięczny dostęp do bezpłatnych gier. W zależności od gry możemy ją ściągnąć za pomocą Amazon Games App lub wpisać klucz na określoną platformę.
 2. Dodatkowa zawartość w grach, taka jak waluta w grze, unikalne skórki czy inne cenne dodatki.
 3. Subskrypcja Twitch Prime bez opłat. Umożliwia to oglądanie streamów bez przerywających reklam, darmowe subskrybowanie ulubionych twórców, dostęp do specjalnych emotikon, personalizację czatu oraz specjalną odznakę wyróżniającą użytkowników Prime.

Ile kosztuje Amazon Prime Gaming?

Decydując się na subskrypcję Amazonu, otrzymujesz też dostęp do Prime Video!

Amazon Prime zadebiutował w Polsce 12 października 2021, w czasie, gdy Netflix już zdobył szerokie grono fanów w naszym kraju. Chcąc rywalizować z tym gigantem w dziedzinie filmów i seriali, Amazon ustalił cenę swojego abonamentu na korzystnych 49 zł za cały rok. 

Sprawdź też: Amazon w Polsce – jak kupować i sprzedawać?

W tej cenie otrzymujesz dostęp zarówno do Prime Video, jak i Prime Gaming. Istnieje również opcja subskrypcji miesięcznej za 10,99 zł, choć przy bliższym przyjrzeniu się widać, że roczny abonament jest bardziej opłacalny. Dla tych, którzy chcą przetestować usługę, Amazon oferuje 30-dniowy darmowy okres próbny.

Jak aktywować konto Amazon Prime Gaming?

Jak tam? Masz teraz ochotę skorzystać ze wszystkich profitów, jakie oferuje Prime Gaming? Zastanawiasz się teraz, w jaki sposób aktywować tę usługę? To proste! Dla przykładu przedstawie Ci drogę do aktywacji 30-dniowego okresu próbnego. Wystarczy, że będziesz kierować się poniższą instrukcją: 

 1. Wejdź na www.amazon.pl/prime.
 2. Na stronie wybierz odpowiedni plan: Roczny za 49 zł lub Miesięczny za 10,99 zł, a następnie kliknij: Zacznij swój bezpłatny 30-dniowy okres próbny.
 3. Wprowadź wymagane informacje i kliknij: Załóż konto Amazon.
 4. Może być konieczne potwierdzenie tożsamości poprzez kod wysłany na Twój adres e-mail.
 5. Następnie dodaj sposób płatności: kartę debetową lub kredytową oraz adres rozliczeniowy zgodny z Twoim kontem bankowym.
 6. Kliknij: Zacznij swój bezpłatny 30-dniowy okres próbny.

Po zakończeniu rejestracji i po 30-dniowym okresie próbnym zostanie naliczona opłata za abonament. Teraz, mając aktywne konto, możesz przejść na gaming.amazon.com i zalogować się, używając tych samych danych dostępowych.

Jak zrezygnować z Prime Gaming?

Co w momencie, kiedy jednak Prime Gaming niekoniecznie do Ciebie przemawia i chcesz anulować subskrypcję? To także nie jest trudne. Po prostu trzymaj się poniższej instrukcji:

 1. Wejdź na www.amazon.pl/mm/pipeline/cancellation i zaloguj się na swoje konto Amazon
 2. Po zalogowaniu zostaniesz zapytany o chęć zakończenia subskrypcji.
 3. Naciśnij przycisk oznaczony jako „Kontynuuj„, aby potwierdzić chęć rezygnacji.
 4. Jeśli zostaniesz poinformowany o możliwości zmiany planu subskrypcji, ponownie wybierz „Kontynuuj„.

Sprawdź też: Kim jest Jeff Bezos, właściciel Amazon? Jeff Bezos – (prawie) najbogatszy człowiek świata

To już wszystko! Twoje członkostwo w Amazon Prime zostało zakończone i nie zostaną już pobrane żadne środki z Twojego konta na jej odnowienie. Warto podkreślić, że usługa jest integralną częścią Amazon Prime — nie można zrezygnować tylko z Prime Gaming, zachowując jednocześnie dostęp do innych korzyści oferowanych przez firmę Amazon. Pamiętaj o tym, decydując się na rezygnację.

Oto najważniejsze informacje dotyczące Prime Gaming! Mam nadzieję, że tekst okazał się dla CIebie pomocny. W razie pytań śmiało pisz w komentarzu. Chętnie odpowiemy!

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *