playstation plus promocja

Rozrywka

09.12.2021 12:21

PlayStation Plus 50% taniej. Święta graczy będą piękniejsze?

Gry Konsole Newsy
8
0
0
8
0

PlayStation Plus, czyli usługa, bez której większość graczy posiadających konsole Sony nie wyobraża sobie swojego gamingowego życia, kosztuje teraz o połowę mniej. Jest jednak kilka kruczków, o których warto pamiętać.

Poniższa informacja jest oficjalna, a subskrypcja dostępna jest w oficjalnym sklepie Sony. Nie ma zatem konieczności kombinowania z szukaniem kodów w nieautoryzowanych serwisach i ryzyka, że zakupiony produkt nie będzie działał. Wystarczy kliknąć, zapłacić i cieszyć się benefitami przez następne 12 miesięcy.

PlayStation Plus: darmowe gry i znacznie więcej

W ramach ogłoszonej przez Sony promocji (dostępnej tutaj), można nabyć roczną subskrypcję PlayStation Plus ze sporą zniżką, sięgającą 50%. By móc zakupić usługę trzeba jednak spełnić dwa warunki. Po pierwsze, nie posiadać, w momencie zakupu, aktywnej subskrypcji PS Plus. Po drugie, zdążyć z zakupem do dnia 19 grudnia.

Co jeśli dany gracz spełni powyższe wymagania i zdecyduje się przeznaczyć na ten cel kwotę 120 złotych? Otrzyma możliwość grania online, darmowe gry każdego miesiąca, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store i dostęp do serwisu PlayStation Video Pass. To również 100 GB miejsca na zapisywanie stanów rozgrywki w chmurze.

playstation plus promocja
PS Plus połowę taniej? Warto skorzystać!

Kilka gier na początek

Na wszystkich tych, którzy zdecydują się nabyć PlayStation Plus w okresie promocyjnym, czeka pakiet grudniowych, darmowych gier. Są to: LEGO Superzłoczyńcy DC, Godfall: Challenger Edition i i Mortal Shell.

Każdego, kolejnego miesiąca obowiązującej subskrypcji, posiadacz PlayStation Plus otrzyma dostęp do kolejnych, darmowych gier. Można z nich korzystać przez cały czas obowiązywania subskrypcji. Należy jednak mieć na uwadze, że Sony czasami decyduje się na usunięcie niektórych gier dostępnych w ramach PS Plus.

120 złotych za roczną subskrypcję PlayStation Plus oznacza, że jeden miesiąc kosztuje zaledwie 10 złotych. Jak za taki pakiet usług i sporą porcję darmowej zawartości, to z całą pewnością nie jest wygórowana cena. Dodając do tego fakt, że promocja dostępna jest w oficjalnym sklepie Sony, nic tylko brać.

O ile już nie kupiliśmy usługi w standardowej cenie.

Sprawdź też: PlayStation Plus grudzień 2021 – wyciek oferty. Sprawdź zapowiedziane gry

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *