1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. PlayStation Plus grudzień 2021 – wyciek oferty. Sprawdź zapowiedziane gry

Rozrywka

25.11.2021 08:33

PlayStation Plus grudzień 2021 – wyciek oferty. Sprawdź zapowiedziane gry

Gry Newsy
12
1
2
12
1

PlayStation Plus to płatna subskrypcja, w ramach której abonenci otrzymują dostęp do m.in. trybu wieloosobowego online, comiesięcznych gier, rabatów oraz wielu innych udogodnień. Czy w grudniu na użytkowników czeka miła niespodzianka, czy raczej rozczarowanie?

Abonenci PlayStation Plus co miesiąc mogą liczyć na darmowe gry od firmy Sony. Otrzymywane tytuły bywają lepsze i gorsze – wiele zależy od oczekiwań oraz preferencji gracza. W grudniu oferta może ponownie podzielić użytkowników: bo choć na oficjalne ogłoszenie należy jeszcze poczekać, to do sieci właśnie wyciekła informacja, których pozycji możemy się spodziewać na dany miesiąc.

PlayStation Plus – darmowe gry na grudzień

Informacja o tym, które gry zostaną udostępnione w grudniu, została podana na francuskiej stronie Dealabs. Według tego przecieku, na abonentów PlayStation Plus od nowego miesiąca czekają następujące tytuły:

  • Godfall Challenger Edition (na PS5/PS4),
  • Mortal Shell (na PS4),
  • LEGO DC Super Villains (na PS4).

W zestawieniu najsłabsze ogniwo dla większości stanowić będzie gra Godfall, która nie zbiera zbyt dobrych opinii wśród graczy. Jest to RPG akcji, który może jednak zainteresować tych, co lubią, gdy rozgrywka opiera się na rozwijaniu bohatera i zdobywaniu nowych przedmiotów. Kolejną produkcją jest Mortal Shell, dość mroczny RPG typu soulslike. W grze dominują przede wszystkim wymagające i zręcznościowe walki. Ostatnia pozycja jest najbardziej znana, czyli LEGO DC Super Vilains. Doceniana zarówno przez dorosłych, jak i młodszych graczy gra akcji (w trybie współpracy lub pojedynczo), która pozwala wcielić się w postacie uniwersum DC – w tym przypadku w antagonistów, takich jak Joker, Harley Quinn czy Lex Luthor.

Sprawdź też: Najlepsze gry tylko na PlayStation. TOP 10 – najlepsze gry ekskluzywne Sony

Czy informacja o grudniowych grach w PS Plus jest pewna?

Choć ogłoszone tytuły nie zostały jeszcze podane oficjalnie, to większość osób potraktowała przeciek na Dealabs dość optymistycznie. Warto zaznaczyć, że Dealabs to francuski odpowiednik Peppera, czyli strony, na której użytkownicy dzielą się najgorętszymi okazjami i dużymi promocjami. Przyjęcie tej wiadomości przez internetową społeczność jako praktycznie pewną może wynikać z tego, że w ostatnich miesiącach publikacje na Dealabs, dotyczące zestawień Sony przed oficjalnym ogłoszeniem, potwierdzały się bez zarzutów. Co więcej, na dniach na stronie został ujawniony przeciek związany z ofertą „Games with Gold” na Xboxa, który zaraz później pokrył się z informacjami podanymi przez grupę Microsoft.

W przypadku oferty PlayStation Plus, na rozwianie wątpliwości należy jednak poczekać na początek miesiąca. Nowe darmowe gry będą możliwe do odebrania przez abonentów dokładnie 7 grudnia, od mniej więcej godziny 12:00.

12
1

Podziel się:

Komentarze (2)

Moim zdaniem trochę przedłużają za bardzo z czekaniem na te gry. Niby gry comiesięczne a nie ma ich zazwyczaj na początek miesiąca? Powinni być przygotowani i dodawać te gry maksymalnie w 3 dzień miesiaca

Jak to nie ma ich zazwyczaj na początek miesiąca? Gry w PS+ dodawane są zawsze w pierwszy wtorek danego miesiąca. W tym przypadku jest 7.12, ale miesiąc na przykład był to 2.11. Bez przesady 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.