3 sezon euforia

Rozrywka

17.04.2024 12:32

Euforia – sezon 3 może nigdy nie powstać?

Filmy i seriale Newsy
3
0
0
3
0

Euforia, serial bijący rekordy popularności, nie może jakoś ruszyć z dawno już temu zapowiedzianym trzecim sezonem. Niektórzy aktorzy mają wątpliwości, czy kiedykolwiek jeszcze powrócą na plan. Co tam się dzieje?

Zendaya przyznaje, że także nie wie, kiedy rozpocznie się produkcja trzeciego sezonu Euforia. Chociaż aktorka jest też producentką wykonawczą tego popularnego serialu HBO, stwierdziła, że „nie decyduje” o tym, czy trzeci sezon rzeczywiście powstanie. Jednak oczywiście Zendaya chciałaby ponownie wcielić się w postać Rue.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Jeśli moja postać zostanie poprowadzona odpowiednio i wszystko potoczy się tak, jak powinno, oczywiście, powiedziała Zendaya podczas premiery filmu Challengers w Los Angeles we wtorek wieczorem. Ale to wykracza poza moje możliwości.

25 marca HBO ogłosiło, że trzeci sezon Euforii zostaje opóźniony. Dodając, że twórca show, Sam Levinson „pozostaje zaangażowany w stworzenie wyjątkowej kontynuacji”.

„W międzyczasie pozwalamy naszej poszukiwanej obsadzie na poszukiwanie innych możliwości,” powiedział rzecznik HBO magazynowi Variety w tamtym czasie.

Trzy dni później Storm Reid, która gra młodszą siostrę Rue, Gię, jako pierwsza członkini obsady publicznie wypowiedziała się na temat opóźnienia, rozmawiając z Variety podczas otwarcia nowego Centrum Dramatu Szkoły Sztuk Dramatycznych USC. Aktorka jest pełna optymizmu, jeśli chodzi o trzeci sezon. 

„Mam nadzieję, że widzowie doczekają się zakończenia tego serialu,” powiedziała Reid. „Myślę, że powinniśmy obchodzić się z nim ostrożnie. Włożyliśmy w niego serce i duszę.”

Euforia – skąd takie opóźnienie przy produkcji 3. sezonu?

Tego samego popołudnia Kate Aurthur i Tatiana Siegel z Variety poinformowały, że opóźnienie było spowodowane, między innymi, różnicami kreatywnymi. Nie można też zapominać o przedwczesnej śmierci Angusa Clouda, co zmusiło twórców  do zaplanowania wielu wątków w inny sposób.  Levinson zaproponował skok czasowy o pięć lat, który miałby przedstawiać Rue jako prywatnego detektywa. Zendaya zaproponowała, aby Rue, teraz będąca trzeźwa, została surogatką.

Sprawdź też: Najlepsze platformy streamingowe w Polsce – gdzie oglądać filmy i seriale online?

Zaledwie w zeszłym tygodniu Hunter Schafer również wypowiedziała się na temat opóźnienia. „Naprawdę tęsknię za wszystkimi. Każdy obecnie radzi sobie bardzo dobrze w swojej karierze,” powiedziała Schafer, magazynowi Variety podczas nagród GQ Global Creativity Awards 11 kwietnia. „Wszyscy jakoś się wybili, a to oznacza, że ludzie dużo podróżują. Cokolwiek się wydarzy, jestem po prostu podekscytowana, żeby znowu się spotkać, kiedy nadejdzie czas, nadrobić zaległości i spędzić czas razem.”

Levinson podobno pracuje nad nowym scenariuszem. Osobiście uważam, że właśnie ze względu na Angusa, najlepszym rozwiązaniem będzie ten skok w czasie. Jak Ty uważasz?

Źródło: variety.com

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

3
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *