Nicolas Cage - nowy film

Rozrywka

15.12.2021 10:31

Nicolas Cage zagra siebie w nadchodzącej produkcji. Zobacz pierwszy zwiastun filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Filmy i seriale Newsy
9
0
0
9
0

Nicolas Cage powraca na wielki ekran wcielając się w rolę… samego siebie! Aktor wystąpi w komedii Nieznośny ciężar wielkiego talentu, której pierwszy zwiastun jest już dostępny w sieci.

Zdjęcia do filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu były realizowane już w 2020 roku, a efekty tej pracy będzie można zobaczyć w kinach od 22 kwietnia 2022 roku. Wczoraj jednak wytwórnia Lionsgate opublikowała pierwszy oficjalny trailer. Pojawia się w nim główny bohater, czyli Nicolas Cage w roli Nicolasa Cage’a. Oprócz niego w zwiastunie występują m.in. Neil Patrick Harris wcielający się w postać agenta aktora, Tiffany Haddish, Ike Barinholtz, a także Pedro Pascal jako Javi, meksykański miliarder i superfan Cage’a. Będzie to komedia, w której nie zabraknie jednak akcji w postaci broni palnej i kraks samochodowych.

Film ma się skupić na fabularyzowanej wersji Nicolasa Cage’a. Aktor stojący na krawędzi bankructwa przyjmuje ofertę od wspomnianego miliardera i superfana Javiego. Za milion dolarów ma wystąpić na jego urodzinach – a dokładniej odgrywać sceny z popularnych filmów, w których zagrał. Okazuje się jednak, że Javi w rzeczywistości jest baronem narkotykowym. Nicolas Cage musi zatem dalej podporządkowywać się oczekiwaniom swojego największego fana, aby uchronić córkę i byłą żonę. Ponadto gwiazda zostaje zwerbowana przez agentkę CIA (którą zagra Tiffany Haddish), aby w końcu schwytać bossa meksykańskiego kartelu.

Wiadomo, że w komedii, oprócz wymienionych aktorów, zagrają: Sharon Horgan (jako była żona), Jacob Scipio, Alessandra Mastronardi, Paco León oraz Lily Sheen w roli córki głównego bohatera. Co więcej, Nicolas Cage zagra dwie wersje samego siebie: starszą i młodszą. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Tom Gormican, a współautorem scenariusza Kevin Etten.

Nicolas Cage nie jest zadowolony z tego, jak został pokazany w filmie?

Choć praca nad komedią Nieznośny ciężar wielkiego talentu z jednej strony ukazuje aktora, który podchodzi z wielkim dystansem do samego siebie, to jednak finalnie aktor nie ukrywa niezadowolenia z tego, jak jego fabularyzowana postać została wykreowana. W wywiadzie dla serwisu Collider powiedział, że nigdy nie zamierza obejrzeć tego filmu. Według niego Nicolas Cage z Nieznośny ciężar wielkiego talentu jest zbyt neurotyczny i napędzany strachem, za co obwinia reżysera. Mimo to jego menedżer uważa, że widzom bardzo spodoba się komedia. Czy niepochlebna wypowiedź głównego aktora nie sugeruje jednak, że nadchodzący film może się mocno mijać z oczekiwaniami? Najlepiej będzie się przekonać o tym osobiście w kwietniu 2022 roku, gdy produkcja zadebiutuje w kinach.

Sprawdź też: Najlepsze komedie na Netflix, HBO GO i innych VOD. Obejrzyj najlepsze komedie wszech czasów

Źródło głównego zdjęcia: facebook.com/NickCageMovie

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *