fortnite

Rozrywka

26.11.2021 09:12

Fortnite i Marvel ponownie krzyżują drogi – nowi bohaterowie wkroczą do gry?

Gry Newsy
14
0
0
14
0

Marvel kolejny raz zawitał w Fortnite. Do odblokowania jest nowa postać uniwersum, a wraz z nią kilka dodatkowych przedmiotów. Czy gracze mogą liczyć w najbliższym czasie na dodanie następnych postaci?

Fortnite – Nick Fury jako nowa postać do odblokowania

Zgodnie z informacją, którą podali twórcy na oficjalnej stronie Epic Games, w grze Fortnite wyszła nowa postać uniwersum Marvela. Tym razem jest to Nick Fury, dyrektor agencji szpiegowskiej S.H.I.E.L.D. Bohater został dodany nieoczekiwanie w przypadające w USA Święto Dziękczynienia, chwilę przed tym, jak do sieci wyciekły informacje o pojawieniu się w kodzie nazwy zestawu zatytułowanej „SHIELD”. W związku z tym większość graczy domyśliła się, że planowany jest kolejny crossover z wydawnictwem Marvel.

Jak zdobyć skórkę nowego bohatera?

Postać Nicka Fury’ego została dodana w Fortnite do sklepu z przedmiotami – można ją kupić za 1500 V-dolców. Warto jednak wspomnieć, że do bohatera został dodany zestaw. Dodatki znajdujące się w pakiecie to:

  • plecak T.E.R.E.N. – dołączony do zakupu postaci;
  • kilof Kosa Dyrektora – za 800 V-dolców;
  • lotnia infiltracja – za 800 V-dolców.

Naturalnie nie trzeba odblokowywać wszystkiego oddzielnie, można od razu zakupić cały zestaw. Kosztuje on 3100 V-dolców, a do tego trwa tymczasowa promocja, która pozwala zdobyć komplet za 2000 V-dolców. Co więcej, przy zakupie pakietu gracze otrzymują dodatkowo ekran wczytywania „Latające Quinjety”.

Jest to jedyna opcja, aby zdobyć skórkę nowego bohatera. Nie ma w planach żadnego turnieju, który umożliwiałby zawalczyć o darmowe dodatki. Nowa zawartość będzie prawdopodobnie dostępna przez następne kilka tygodni.

Czy gracze mogą spodziewać się kolejnych bohaterów powiązanych z organizacją S.H.I.E.L.D.?

W momencie, gdy do sieci trafiły wycieki związane z wprowadzeniem zestawu „SHIELD”, dużo osób spodziewało się, że do gry wprowadzony zostanie skin Hawkeye lub Kate Bishop. Domysły te miały związek z premierą Hawkeye na Disney+ – serial zadebiutował 24 listopada 2021 roku. W związku z tym, dla niektórych oczekujących postać Nicka Fury’ego może być lekkim rozczarowaniem. Czy to oznacza, że kolejne nowe postacie nie zostaną już wprowadzone? Szansa na dodatkową zawartość jest, aczkolwiek należy mieć na uwadze fakt, że sezon 8 w Fortnite niedługo się kończy.

Na koniec warto dodać, że w Fortnite to nie pierwszy crossover z wydawnictwem. Do gry trafiło już blisko 30 skinów różnych bohaterów z serii Marvel. Oprócz tego oczywiście dochodziło wiele dodatkowych przedmiotów – od kos, lotni czy broni po emotki i efekty muzyczne. Co więcej, w rozgrywce odbywał się cały Marvel Season.

Sprawdź też: Informacje o wymaganiach sprzętowych gry Fortnite. Czy wymagania Fortnite’a pójdą w górę?

14
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *