hellblade 2

Rozrywka

10.12.2021 12:31

Hellblade 2 – pierwszy gameplay wygląda niesamowicie

Gry Newsy
7
0
0
7
0

The Game Awards 2021 przyniosło wiele ciekawych zapowiedzi i materiałów z wyczekiwanych produkcji. Jednym z nich jest pierwszy gameplay z Hellblade 2: Senua’s Saga. Nagranie prezentuje się naprawdę nieźle.

Podczas The Game Awards 2021 zaprezentowano pierwszy oficjalny zwiastun Hellblade 2: Senua’s Saga z fragmentami rozgrywki. Na materiale wideo widać, jak Senua wraz z towarzyszami przemierza jaskinię, aby trafić na człekokształtnego giganta.

Chwilę później akcja się rozkręca – monstrum zostaje podpalone za pomocą oleju i ognistej włóczni. Panuje chaos, a protagonistka stara się wywabić potwora z jaskini. Choć grupa wygląda na dobrze zorganizowaną, to olbrzym szybko weryfikuje możliwości defensywne wojowników. Zakończenie trailera pozostawia nas ze sporym niedosytem i roztacza nad produkcją aurę tajemniczości.

Hellblade 2 – kiedy premiera i czego możemy się spodziewać?

Druga odsłona Hellblade zapowiedziana została na The Game Awards 2019. Teraz, po dwóch latach, gracze dostali pierwszy materiał z rozgrywką. Aż tyle i niestety tylko tyle. Data premiery wciąż pozostaje nieznana.

Jednak w czerwcu tego roku wypuszczony został również zwiastun zakulisowy, w którym Tameem Antoniades (jeden z założycieli i dyrektor kreatywny studia Ninja Theory) opowiada nieco o nowej produkcji. Z jego słów wynika, że na debiut gry jeszcze trochę poczekamy. 

Antoniades opowiada także o działaniach, które Ninja Theory podejmuje, aby Hellblade 2 było czymś więcej niż tylko sequelem. Akcja toczyć się będzie w IX wieku na Islandii – twórcy wysyłają więc na wyspę całe zespoły artystyczne, które fotografują, zbierają informacje, a następnie porównują je z danymi uzyskanymi z satelit. Wszystko po to, aby jak najlepiej odwzorować islandzki krajobraz.

Zarówno nowy zwiastun, jak i podane informacje sprawiają, że Hellblade 2: Senua’s Saga zapowiada się na naprawdę udaną produkcję.

7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *