Halo Infinite - nowe trailery

Rozrywka

30.11.2021 08:51

Halo Infinite – trailer x2, czyli dwa nowe zwiastuny promujące kampanię

Gry Newsy
14
0
0
14
0

Z racji zbliżającej się premiery Halo Infinite, twórcy zdecydowali się wypuścić nie jeden, a dwa nowe zwiastuny promujące grę. Zdecydowanie różnią się one od siebie.

Halo Infinite – trailer Carry On i Forever We Fight

Oficjalna premiera Halo Infinite już za tydzień – w związku z tym producent gry 343 Industries postanowił wypuścić kolejne zwiastuny promujące najnowszą produkcję. Jeden trailer zatytułowany jest Carry On, natomiast drugi Forever We Fight, z czego oba zostały opublikowane w tym samym czasie na oficjalnym kanale na YouTube.

Warto podkreślić, że oba zwiastuny są zupełnie inne. Carry On jest 30-sekundowym materiałem ukazującym popis umiejętności głównego bohatera Master Chiefa – nie tylko w sprawnym strzelaniu, ale również w zręcznej walce wręcz. Forever We Fight jest natomiast ponad 2-minutowym trailerem live action, który ma nieść za sobą pewien przekaz. Wideo przedstawia ludzkość na przestrzeni różnych epok. Niezależnie od pokazanego okresu, w danej chwili ludzie zmagają się z wojną i walką o przetrwanie. Jest to niepokojąca – wręcz przybijająca – wizja tego, że historia zatacza koło. I choć sytuacja każdego z bohaterów w zwiastunie wydaje się patowa, to ostatnie sekundy materiału pokazują chęć podjęcia walki i stawienia czoła problemom.

Premiera Halo Infinite

Mimo iż tryb multiplayer w wersji beta już jest dostępny – i to na dodatek w ramach free-to-play – to oficjalna premiera gry przypada na 8 grudnia 2021 roku. Gra będzie dostępna na konsolach Xbox (Xbox One, Xbox Series X), a także na komputerach z systemem Windows. Warto przypomnieć, że choć multiplayer jest za darmo, to kampania będzie wymagała jednorazowego zakupu – aczkolwiek będzie darmowa dla subskrybentów Xbox Game Pass (zarówno na konsolach Xbox, jak i PC z Windowsem).

Na temat fabuły Halo Infinite wiadomo, że akcja gry będzie toczyć się po wydarzeniach z poprzedniej części (Halo 5: Guardians z 2015 roku). Wcielając się w postać Master Chiefa, będziemy musieli znaleźć sposób, aby zakończyć rządy terroru po przegranej wojnie. W rozgrywce zaplanowany jest m.in. otwarty świat, a także wiele pojazdów i broni do dyspozycji. Należy zwrócić uwagę, że w momencie, gdy wydawana jest najnowsza część Halo, gra przeżywa swoje oficjalne 20-lecie – debiut, czyli Halo: Combat Evolved, został wydany w 2001 roku. Choć wydanie Halo Infinite z tej okazji nie było do końca zamierzone, (reakcje fanów na pierwszy pokaz rozgrywki były na tyle negatywne, że twórcy zdecydowali się przesunąć pierwotną datę premiery na rok później), to jednak wydaje się, że jest to dobry moment na przypomnienie fanom istnienie popularnej serii FPS-ów.

Sprawdź też: Seria, która dźwigała Xboxa na swoich barkach — Halo. Gry z serii Halo i ich fenomen

14
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *