MSI MAG PANO M100R PZ

Technologia

26.03.2024 15:32

Masz dość przewodów? Zobacz co potrafi obudowa MSI MAG PANO M100R PZ!

Komputery Newsy
3
0
0
3
0

Już od wielu lat entuzjaści sprzętu starają się stworzyć idealne stanowisko komputerowe. Największym mankamentem, do teraz, były jednak przewody, których się tak po prostu ukryć nie dało. Na szczęście powstał PROJECT ZERO. Oto, czym się charakteryzuje!

Panoramiczne obudowy takie jak MSI MAG PANO M100R PZ są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią estetykę i efektowne podświetlenie ARGB, dbając jednocześnie o imponującą prezentację swojego komputera. Kluczowymi elementami tych konstrukcji są panele z hartowanego szkła, umieszczone po obu stronach, stanowiące główny punkt wyposażenia, oraz wentylatory w odwróconej konfiguracji, które można kontrolować za pomocą kontrolera ARGB-PWM (zdolnego obsłużyć do czterech urządzeń).

Projekt jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania graczy i miłośników sprzętu komputerowego, łącząc w sobie dwie istotne cechy: atrakcyjny design oraz optymalną cyrkulację powietrza. Jest to istotne, ponieważ w przeszłości przednie panele ze szkła z drobnymi otworami wentylacyjnymi nie mogły konkurować z wydajnością siatki typu mesh w zakresie chłodzenia. Przesunięcie wentylatorów na bok obudowy i zastosowanie wspomnianej siatki pozwoliły na osiągnięcie konsensusu, a nie kompromisu.

MSI MAG PANO M100R PZ w dwóch wersjach kolorstycznych: białej i czarnej
MSI MAG PANO M100R PZ to case dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych

Sprawdź też: Jaki prezent dla gracza PC? Poradnik prezentowy z MSI

Zaprezentuj swój komputer!

Obudowa ze szkła jest często wykorzystywanym elementem przez miłośników nowoczesnego sprzętu i graczy. Twórcy obudowy PANO M100R PZ doskonale rozumieją, że taka konstrukcja nie jest po prostu stawiana na podłodze, ale stanowi centralną część biurka. 

Z racji tego, w tym modelu zdecydowano się na nietypowe rozwiązanie, ponieważ cały panel I/O, który zazwyczaj montowany jest na szczycie obudowy, został przeniesiony na spód. Panel nie byle jaki, bo wyposażony w USB-C 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps), USB-A 3.2 Gen 1 i combo jack 3.5 mm. Tu też znajdziemy diodę LED oraz przełącznik zasilania.

Kompatybilność

Obudowa MSI PANO M100R PZ obsługuje płyty główne w rozmiarach ITX i Micro ATX. Nie mamy do czynienia zatem z typową konstrukcją Mid Tower, co może sugerować waga rzędu aż 8.6 kg. Można w niej zainstalować karty graficzne o maksymalnej długości 390 mm, chłodzenia typu wieżowego do 175 mm wysokości oraz radiator o długości do 360 mm, będący częścią wydajnych systemów chłodzenia typu All-in-One. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, oferuje miejsce dla maksymalnie jedenastu 120-milimetrowych wentylatorów. W sklepie znajdziemy zarówno białą, jak i czarną wersję w cenie ok. 520 zł.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu
3
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *