batman film

Rozrywka

07.01.2022 14:20

The Batman – nowe zdjęcie Roberta Pattinsona w stroju! Premiera filmu już niebawem

Filmy i seriale Newsy
6
0
0
6
0

The Batman od Matta Reevesa zbliża się wielkimi krokami i co chwile w internecie pojawiają się nowe wieści na jego temat. Tym razem czasopismo Rolling Stone podzielił się kolejnym zdjęciem Roberta w stroju Mrocznego Rycerza. Jak wypada?

Rolling Stone opublikowało fotografię, dzięki której możemy lepiej przyjrzeć się strojowi Batmana, którego zagra znany z takich hitów, jak Lighthouse czy Tenet Robert Pattinson. Dotychczasowe materiały zazwyczaj pokazywały całą sylwetkę bohatera, a tym razem w końcu możemy podziwiać wszystkie detale kostiumu, który będzie nosić zamaskowany krzyżowiec w produkcji Matta Reevesa. Wygląda świetnie! Pierwsze skojarzenie budzi wręcz wspomnienia z Batman: Arkham Asylum, z którego to prawdopodobnie czerpano inspirację.

W filmie Bruce Wayne jako Batman będzie działał dopiero drugi rok, także będziemy obserwować nie do końca doświadczonego Mrocznego Rycerza, który wciąż pracuje na swoją legendę. Oczywiście za wsparcie będzie służył mu jego wierny lokaj Alfred Pennyworth, którego w tym razem odegra Andy Serkis (Czarna Pantera, Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi).

Nie zabraknie też komisarza Gordona, w którego wcieli się sam Jeffrey Wright (Westworld, Igrzyska Śmierci), a Zoe Kravitz (Wielkie Kłamstewka, X-Men: Pierwsza Klasa) jako Selina Kyle/Catwoman skradnie nie tylko nasze serca, ale i Batmana. Przynajmniej na ekranie.

Wiadomo też, że pojawi się Colin Farrell (Dżentelmeni, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć), który sportretuje Pingwina, a jego charakteryzacja powoduje opad szczęki – wygląda znakomicie! jednak to nie on będzie głównym złoczyńcą w tej produkcji, a Człowiek Zagadka! Batman będzie miał niełatwy orzech do zgryzienia.

Do roli Riddler, w tym przypadku zaangażowano Paula Dano (Labirynt, Aż poleje się krew). Będzie to dość ciekawa inkarnacja tej postaci, bo nie ujrzymy go w klasycznym zielonym garniturze, a kostiumie kojarzącym się z Zodiakiem. Ciekawe czy jednak pod koniec filmu wydarzy się coś, że ten ubierze się w bardziej eleganckie odzienie, czy to będzie definitywna kreacja Edwarda Nigmy. 

Premiera The Batman już 4 marca 2022 roku. Czekacie na tę produkcję? Macie wobec niej jakieś konkretne oczekiwania? Konkretnie podzielcie się nimi w komentarzu – z chęcią podyskutujemy na temat nadchodzącego filmu o Mrocznym Ryczerzu! 🙂

Zobacz też: 

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *