the sims 4 za darmo

Poradniki

17.01.2024 10:01

The Sims 4 za darmo – a w tym dodatki i mody

Gry
4
0
1
4
0

Najlepszy symulator życia The Sims 4 za darmo? Tak, to nie żarty. I rzeczone Simsy są darmowe już od jakiegoś czasu. Nie trzeba wyczekiwać żadnych promocji ani prosić o kieszonkowe na podstawową wersję gry. Gdzie i jak właściwie pobrać grę?

Podstawowa wersja The Sims 4 oferuje wystarczająco dużo, aby spędzić w niej setki godzin – mówię z własnego doświadczenia. Wtedy jeszcze szkoda mi było wydać pieniądze na jakieś rozszerzenia. Ja za swoją edycję zapłaciłem. Ty natomiast masz szczęście. Już przez jakiś czas The Sims 4 jest dostępne za darmo bez żadnych haczyków i niecnych czynów. Dlatego zaoszczędzoną gotówkę możesz wydać na jakiś dodatek, żeby urozmaicić swoją rozgrywkę. Dowiedz się, jak stać się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju symulatora życia.

Jak pobrać The Sims 4 za darmo na PC?

 1. Pobierz jedną z trzech dostępnych platform: EA App, Steam lub Epic Games Store.
 2. Utwórz konto lub zaloguj się na istniejące.
 3. Wybierz The Sims 4 i pobierz je za darmo.
-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Niewykluczone, że posiadasz już którąś z platform i masz założone konto. EA App to zaktualizowana aplikacja, która wskoczyła w miejsce Origin. Systemy macOS wkrótce otrzymają taką samą aktualizację. Ale i tam nie stanowi to żadnej istotnej różnicy i gra na Origin również jest darmowa.

A jak pobrać darmowe The Sims 4 na konsole?

 1. Uruchom swoją konsolę Xbox lub PlayStation.
 2. Wejdź na aplikację Microsoft Store lub PlayStation Store.
 3. Znajdź The Sims 4, a następnie naciśnij pobierz za darmo.
operacja z użyciem konsoli w szpitalu w the sims 4
Pamiętaj o braku możliwości przerzucania zapisów między konsolą a PC | źródło: Steam

Podstawowa wersja The Sims 4 jest dostępna w sumie na czterech konsolach. Obecnej generacji: PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S oraz poprzedniej: PlayStation 4 oraz Xbox One. Żadna z nich nie wymaga od Ciebie szczególnych działań, jedynie wybrania odpowiednika sklepu i odnalezienia darmowej edycji.

Czy da się zainstalować The Sims 4 bez Origin?

Niestety nie. Co więcej, instalując The Sims 4 przez platformę Steam albo Epic Games Store i tak jesteś zmuszony do posiadania konta na EA App lub Origin. To powszechna praktyka wśród twórców, żeby korzystano z posiadanych przez nich platform tak czy owak.

Od kiedy gra jest darmowa?

W The Sims 4 można zagrać za darmo od 18 października 2022 roku. Tego dnia nastąpiło tak zwane przejście na model free-to-play, gdzie nie trzeba uiszczać żadnych opłat, aby zagrać w podstawową wersję gry. Dlatego jako nowy gracz możesz spokojnie poznać świat Simów bez żadnych ograniczeń. Ani czasowych, ani w zawartości.

posiłek w restauracji w the sims 4
Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda | źródło: Steam

Dlaczego Simsy są za darmo?

Przejście na model free-to-play to znany sposób na zachęcenie potencjalnych odbiorców do wypróbowania gry. I tak, The Sims 4 jest obszerną produkcją i dostarczy wiele zabawy bez wyjątku. W związku z czym wydawać by się mogło, że nie jest to korzystne dla twórców. Ale wręcz przeciwnie. Jeżeli ktoś zdecyduje się pozostać przy grze na dłużej, to ma możliwość zakupu rozszerzeń i dodatków, których liczymy już dziesiątki. A to oznacza jeszcze więcej zabawy!

Sprawdź też: Historia serii gier The Sims — najważniejsze informacje o kultowym symulatorze życia

The Sims 4 – wszystkie dodatki za darmo

Od jakiegoś czasu EA decyduje się udostępniać część swoich dodatków graczom za darmo. Dlatego to ważne, abyś uważnie śledził wszelkie social media firmy lub swoją ulubioną stronę o grze The Sims 4, by nie przegapić podobnych okazji. Jakie dodatki były udostępnione za darmo?

 • The Sims 4 Zestaw świąteczny – dostępny za darmo bez przerwy
 • Romantyczny ogród – do 9 stycznia 2024 roku
 • Mój pierwszy zwierzak – do 9 stycznia 2024 roku
 • Zestaw Żyj odważnie (Przygoda w Dżungli, Wytworne przyjęcie oraz Dzielnica mody) – między 11 a 15 maja 2023 roku
 • Zestaw piżamowy „Nocka” – wyłącznie dla subskrybentów EA Play oraz Xbox Game Pass, do 29 marca 2023 roku.
dodatek mój pierwszy zwierzak kot i właścicielka
W dodatku Mój pierwszy zwierzak dodano m.in. ubranka dla zwierząt | źródło: Steam

Mody do The Sims 4 za darmo bez haczyków?

Kontynuując wątek “darmowości” – jeżeli zastanawiałeś się, czy aby na pewno mody do The Sims 4 są darmowe, to tak, są! Wszystkie na stronach poświęconych modom. Twórcy modów, choćby na takich platformach, jak The Sims Resource czy Curseforge zarabiają jedynie na wyświetlanych reklamach. Ty bez najmniejszych zmartwień masz je do pobrania za darmoszkę.

Sprawdź też: Pomysły na rozgrywkę w The Sims 4. Lista najlepszych

Darmowe The Sims 4 – podsumowanie

Im więcej nas – Simmersów – tym lepiej. Zachęcam do pobrania The Sims 4 za darmo. Od lat przyciągają niezliczoną liczbę osób chcących odtworzyć siebie lub gwiazdy, zbudować sobie dom lub piwnicę z Simami albo basen z drabinką i zaraz bez. Teraz, kiedy ta zabawa nie kosztuje, nie sposób sobie jej odmówić. Tylko uwaga, jest szansa, że spodoba się Wam za bardzo. 😉

morele w google news
4
0

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *