Dying Light 2 Stay Human - 5 epizod Die 2 Know

Rozrywka

26.11.2021 12:43

Dying Light 2 Stay Human – nowy gameplay na początku grudnia

Gry Newsy
13
1
0
13
1

Dying Light 2 Stay Human pierwotnie miał się ukazać w grudniu, jednak premierę przełożono na później. W grudniu fani mogą spodziewać się jednak kolejnego epizodu Dying 2 Know, czyli oficjalnego pokazu gameplay.

Dying Light 2 Stay Human niedługo będzie miał swoją premierę. W oczekiwaniu na ten moment twórcy dzielą się swoimi dokonaniami. Wczoraj studio Techland opublikowało tweeta wraz z materiałem wideo zapowiadającym i zapraszającym na pokaz gameplay z powstającej gry. Wideo ukazujące prawie finalny obraz gry będzie trwało ok. 15 minut. Całość będzie do obejrzenia już 2 grudnia 2021 roku o godzinie 21:00 na kanale Twitch Techlandu.

Na czym skupi się prezentacja? Twórcy zapowiedzieli, że poruszą m.in. temat związany z misjami i przygodami podczas rozgrywki. Oprócz tego zostanie pokazana brutalna walka z potworami, które będą napotykane podczas eksploracji otoczenia. To jeszcze nie wszystko. Podejmowane podczas rozgrywki decyzje mają mieć swoje konsekwencje – ta kwestia także zostanie przedstawiona w czasie pokazu. Dodatkowo należy wspomnieć, że wydarzenie będzie poprowadzone przez streamerkę Leah oraz Johna Scotta, który użycza swojego głosu głównemu bohaterowi – Aidenowi Caldwellowi.

Dying Light 2 Stay Human – czym jest seria Dying 2 Know?

Gameplay, który ukaże się 2 grudnia, jest ogłaszany jako piąty epizod Dying 2 Know. Jest to wymyślona przez twórców seria, w której dzielą się ze społecznością informacjami i materiałami z nadchodzącej gry. W poprzednich odcinkach obserwujący mogli zobaczyć m.in. prezentację miasta Villedor, czy nieco więcej z samej walki, która zapowiada się dość dynamicznie. Co więcej, w czwartym epizodzie twórcy ujawnili postać Lawany, w którą wcieli się Rosario Dawson – aktorka znana m.in. z Sin City – Miasto grzechu czy Siedem Dusz.

Jednocześnie wydarzenia z serii Dying 2 Know są ciekawą akcją promocyjną, które budują napięcie w momencie oczekiwania na premierę gry. Warto podkreślić, że Techland to polskie studio z Wrocławia zajmujące się produkcją i wydawnictwem gier. Takie tytuły jak Dead Island i pierwsza część Dying Light osiągnęły wielki sukces w branży gier wideo. Czy nowa produkcja będzie równie spektakularna? Tak jak poprzednik będzie to fabularna gra akcji w klimacie survival horroru, jednakże w tej części większy nacisk kierowany jest na elementy, w których istotne będzie podejmowanie wyborów moralnych.

Choć początkowo Dying Light 2 Stay Human miał zostać wydany 7 grudnia tego roku, to data została jednak przeniesiona na 4 lutego 2022 roku. Gra będzie dostępna zarówno na PC, jak i na konsole PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Co więcej, powstanie osobna wersja na Nintendo Switch z możliwością grania w chmurze.

Sprawdź też: Back 4 Blood – recenzja. Duchowy spadkobierca Left 4 Dead?

13
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *