1. Scroll
  2. /
  3. Poradniki
  4. /
  5. Spotify Premium Duo, czyli najlepszy pakiet dla dwojga. Wszystko o Spotify Duo

Poradniki

2 miesiące temu

Spotify Premium Duo, czyli najlepszy pakiet dla dwojga. Wszystko o Spotify Duo

Programy i aplikacje
2
0
0
2
0

Spotify jest jedną z najchętniej wybieranych platform streamingowych. W ofercie posiada atrakcyjny pakiet dla dwojga – Spotify Premium Duo. Dowiedz się, jakie korzyści oferuje i jak uzyskać dostęp. Poznaj szczegóły oferty, którą możesz dzielić z bliską osobą.

Spotify Premium Duo — co to dokładnie jest? Podstawowe informacje

Spotify Premium Duo to opcja muzyki dla dwojga. Są to dwa konta premium w serwisie do streamingu muzyki Spotify dla osób mieszkających pod jednym dachem. Jeśli wcześniej korzystaliście w domu z jednego konta, teraz nie musicie kłócić się o ulubiony utwór! Dzięki oddzielnym kontom możecie osobno słuchać dowolnej muzyki bez ograniczeń. Dwie osoby i dwa osobne konta w cenie 24,99 zł!

spotify duo
Źródło: spotify.com/pl/duo

Jeśli masz aktualne konto Premium, możesz przejść na Premium Duo wraz z playlistą z poprzedniego konta. Pamiętaj, nie dzielisz swojego hasła z drugą osobą. Każdy użytkownik Spotify Premium Duo posiada oddzielny login, dzięki czemu nikt nie otrzyma dostępu do Twoich danych. W klasycznym Premium można korzystać maksymalnie z pięciu urządzeń elektronicznych. Dostęp do oferty Duo możliwy jest na każdym urządzeniu mobilnym, na którym zalogujesz się do Spotify. Dowiedz się, czym pakiet Duo różni się od innych ofert Spotify!

Zobacz też: Spotify Premium – ile kosztuje? Jakie opcje są w ofercie?

Pakiet Spotify Duo a inne pakiety w ofercie — porównanie

Oprócz wygody i oszczędności w ofercie Spotify Duo jest o wiele więcej korzyści. Pobierasz muzykę i słuchasz jej, gdzie tylko chcesz na wybranym przez Ciebie urządzeniu. Pakiet jest oczywiście bez reklam, dlatego nie zirytuje Cię przerwa między utworami podczas odsłuchu ulubionego albumu. Możesz bez przerwy odtwarzać najlepsze utwory i podcasty nawet na urządzeniu przenośnym. Kiedy coś nie będzie w Twoim guście, pomijasz to tyle razy, ile chcesz i kiedy chcesz. Jeśli nie spodoba Ci się ta oferta, możesz zrezygnować ze Spotify Premium Duo w każdej chwili. Oprócz Duo są jeszcze inne pakiety: Individual, Family i Student. Czym się różnią od Duo?

  • Pakiet Individual: za 19,99 zł za jedno konto. W ofertę wchodzi muzyka bez reklam, słuchanie w trybie offline i odtwarzanie na żądanie. Rożnica między Duo, a Individual jest oczywiście w cenie. Przy tej ofercie płacisz 5 złotych mniej w skali miesiąca, jednak nie masz możliwości utworzenia np. playlisty Duo Mix z drugą połówką.
  • Pakiet Family: za 29,99 zł na sześć kont. Warunkiem jest mieszkanie pod tym samym adresem. W pakiet wchodzi: Family Mix: playlista dla całej rodziny z regularnie aktualizowaną muzyką, którą wszyscy lubicie, blokowanie wulgarnych treści i muzyka bez reklam, w trybie offline i na żądanie. Różnica jest spora, jeżeli chodzi o cenę. W pakiecie rodzinnym wychodzi po około 5 zł za jednego członka rodziny. Opcja „Family Mix” składa się z playlisty wszystkich członków rodziny, co czasami pozwala na mniejszą swobodę w wyborze utworów.
  • Pakiet Student: za 9,99 za jedno konto. Oferta jest specjalną zniżką dla studentów zatwierdzonych na uczelni. Z tej opcji możesz korzystać tylko przez cztery lata, a z opcji Duo — bez końca. Po skończeniu studiów, pakiet automatycznie zmienia się na „Premium Individual” za 19,99 zł.

Powyższe koszty pakietów wchodzą w skład stałej oferty Spotify, przy czym pierwszy miesiąc zawsze jest darmowy.

spotify premium duo
Źródło: spotify.com/pl/duo

Wszystkie informacje i szczegóły na temat Spotify Premium Duo

Powyższa oferta Spotify znacznie się wyróżnia. „Dwa w jednym” z drugą połówką, muzyka do woli, zero reklam i przewijanie do skutku. Użytkownicy Duo, mogą utworzyć playlistę „Duo Mix”, łączącą ulubione utwory obu członków pakietu. Jest to nowość w Spotify music, dedykowana tylko i wyłącznie użytkownikom Duo. Jak dołączyć do pakietu DUO?

Nie ma nic prostszego. Zaloguj się do istniejącego już konta na platformie Spotify, zaproś drugą osobę do dołączenia (np. poprzez SMS). Na końcu zaproszona osoba loguje się, kiedy jest w domu (musicie mieć taki sam adres), potwierdza miejsce zamieszkania i inne warunki. Adres potrzebny jest tylko do formalności — muzyki możesz słuchać nawet w samolocie. Jeśli chodzi o kwestie związane z płatnościami, to nie można dzielić rachunku na pół. Płatności ściągane są automatycznie z konta bankowego osoby, która utworzyła pakiet Spotify DUO.

spotify premium duo
Ta opcja zdecydowanie wyróżnia Spotify od innych ofert na rynku / Źródło

Pakiety dla par w innych muzycznych usługach streamingowych

Spotify jest jedyną platformą streamingową, która ma w swojej ofercie pakiety stricte dla par. Inne platformy typu Tidal, Deezer czy Apple Music oferują głównie pakiety rodzinne lub indywidualne. Użytkownicy serwisów streamingowym mogą wybierać muzykę spośród wielu atrakcyjnych ofert i dopasowywać pakiety (premium i nie tylko) zgodnie ze swoimi preferencjami. Pakiet dla dwójki znajdziesz tylko w Spotify, co daje tej platformie ogromną przewagę nad konkurencją. Jedna wpłata, dwa konta. Wszystko zależy od Ciebie. Prawda, że proste?

Zobacz też: Tidal vs Spotify — która platforma streamingowa jest lepsza? Zobacz porównanie 2021!

2
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.