Thermomix TM 6

Technologia

20.01.2023 14:05

Thermomix 7 – kiedy premiera? Co wiadomo o Thermomix TM7?

AGD i IoT Gadżety
20
7
11
20
7

Wiele osób pyta w kontekście robota Thermomix 7 kiedy odbędzie się oficjalna premiera urządzenia. Oto wszystkie informacje, które na ten moment posiadamy – zarówno o dacie, jak i o ewentualnych nowościach!

Technologia jest w stanie pomagać nam w naprawdę wielu różnych aspektach życia – także i w kuchni. Nowoczesne urządzenia są w stanie sprawić, że nawet najtrudniejsze do przygotowania przepisy będziemy w stanie z sukcesem wykonać w naprawdę krótkim czasie. W tym kontekście zdecydowanie nie można zapominać o robocie kuchennym, jakim jest Thermomix. Jest to tworzony i rozwijany od kilkudziesięciu lat przyrząd niemieckiej marki Vorwerk, który jest w stanie z powodzeniem stać się prawdziwym kompanem w każdej kuchni. Obecnie wiele mówi się o nowej generacji tego robota kuchennego. Czy wiemy już w kontekście takiego modelu, jak Thermomix 7 kiedy odbędzie się jego premiera?

Thermomix 7 – kiedy premiera najnowszego modelu?

Na ten moment możemy jedynie domyślać się w przypadku Thermomix TM7 kiedy odbędzie się właściwa premiera. Przewiduje się jednak, że wcale nie będziemy musieli na nią już za długo czekać. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że debiut najnowszego modelu Thermomixa odbędzie się albo w 2024, albo w 2025 roku.

Sprawdź też: Płatne i darmowe programy do projektowania kuchni – sprawdź najlepsze planery kuchni online oraz do pobrania

Thermomix TM7 – jakich funkcji i nowości możemy się spodziewać?

Szum wokół Thermomix TM7 nie powinien dziwić – ten wielofunkcyjny robot kuchenny jest w stanie wyręczyć nas w naprawdę wielu kuchennych czynnościach. Jakie innowacje będziemy mogli ujrzeć jednak w nowej generacji tego urządzenia? Z pewnością zobaczymy wiele z tego, co potrafi Thermomix obecnie, lecz z pewnością możemy oczekiwać wielu ciekawych rozszerzeń. Mówi się między innymi o nowej wadze, której błąd będzie wynosić 0,1 grama zamiast obecnego 1 grama. Dodatkowo plotki mówią o pozbyciu się wszelkich przycisków i pokręteł fizycznych – jedynym elementem sterującym ma zostać odświeżony dotykowy wyświetlacz.

Ile kosztować będzie Thermomix TM7? Przewidywana cena

Jeżeli chodzi o urządzenia Thermomix cena nigdy w ich przypadku nie była niska. Ile jednak może nas wynieść kupno nowego urządzenia z tej linii? Cóż, warto spojrzeć na to, ile kosztował Thermomix TM6 w dniu swojej premiery – były to okolice 5 tysięcy złotych. Nie powinniśmy więc przewidywać niższej kwoty. Ba, lepiej nastawić się na to, że za model TM7 będziemy zmuszeni wyłożyć jeszcze więcej. Oficjalna cena nie została jednak na ten moment rzecz jasna podana.

KODY-RABATOWE-MORELE-TV

Thermomix TM7 – czy warto na niego poczekać?

Mimo że Thermomix TM7 już teraz budzi wiele emocji, chociaż do jego premiery pozostał jeszcze kawał czasu, warto zastanowić się, czy rzeczywiście warto czekać na jego wypuszczenie na rynek. Wszystko zależy od tego, czy wyjątkowo mocno przekonują was nowości, które mają zostać wprowadzone wraz z tym urządzeniem. Jeżeli nie jesteście do nich przekonani bądź uważacie, że nie odmienią one znacząco satysfakcji z korzystania z robota kuchennego, być może warto zainwestować w nieco starszy sprzęt i ewentualnie już po ogłoszeniu wszystkich danych zastanowić się nad ewentualną zmianą egzemplarza na nowy.

Sprawdź też: Domowy saturator do wody – czym jest i do czego służy? Poznaj jego zalety!

20
7

Podziel się:

Komentarze (11)

Tylko że wszystkie urządzenia które mają dostęp do sieci i są sterowane opogramowaniemsą aktualizowane co jakiś czas. Ja mam pralkę co aktualizuję . I już jest nowy model a do mojej praliki dalej są aktualizacje. Więc jak mówisz że aktualizują tm6 to już nie robią tm7, wprowadzasz ludzi w błąd. Pewnie jesteś sprzedawcą i chcesz jeszcze jak najwięcej sprzedać tm6. Ja osobiście mam tm21 i czekam na tm7 żeby kupić. Pozdrawiam

Tak naprawdę to nie padaliście żadnych konkretnych danych czyli bujda na resorach.
A dodatkowo przypomnę wam że obecny TM6 jest cały czas aktualizowany i cały czas udoskonalony.

Na chwilę obecną nie ma nawet planów na thermomix7, plotka bez sensownie rozpowszechniana. Warto zauważyć, że Thermomix6 jest wciąż udoskonalany i wszystkie nowe funkcje, oraz opcje są regularnie aktualizowane w urządzeniu.
Także bez sensu w ogóle wspominać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *