1. Scroll
  2. /
  3. Technologia
  4. /
  5. Microsoft Surface Duo najbardziej odpornym składanym smartfonem

Technologia

23.11.2021 04:56

Microsoft Surface Duo najbardziej odpornym składanym smartfonem

Newsy Telefony i tablety
7
0
0
7
0

Nie można zainstalować na nim Photoshopa, ale można bronić się nim przed napaścią i podłożyć go pod bujającą się nogę od stołu. Microsoft Surface Duo zosta poddany poważnym testom, z których wyszedł obronną ręką.

Wprawdzie Google wycofuje się z projektu Pixel Fold, ale nie oznacza to, że rynek na składane smartfony się zmniejsza. Wręcz przeciwnie – jest na tyle konkurencyjny, że Google nie chciało się w nim rozpychać. Jednym z flagowców jest nietypowy Microsoft Surface Duo. Nietypowy, ponieważ to jedyne urządzenie z rodziny Surface z Androidem na pokładzie i jedyny telefon w ofercie Microsoftu.

Sam Surface Duo zbiera przeciętne recenzje, zwłaszcza jego druga edycja, która zamiast poprawić problemy poprzednika, tylko je powiększyła. Ale jedno trzeba przyznać składanemu smartfonowi Microsoft, jest jednym z najmocniejszych składaków na rynku. Surface Duo na warsztat wziął Zach z popularnego kanału JerryRigEveryting.

Kolejne składane smartfony na horyzoncie

Pierwsze przecieki na temat Samsunga Z Fold 4 już pojawiły się w sieci. O składanych smartfonach mówi się w kontekście Xiaomi i Huaweia, Oppo i LG. Część z informacji jest oficjalnie potwierdzona, część – jak w przypadku OnePlus Tri-Fold – to plotki. Nie zmienia to faktu, że Google nie bez powodu wypuszcza dedykowaną „większym urządzeniom” wersję Androida 12L. Do gry ponoć chce wejść Apple, a wbrew pozorom składany iPhone byłby największym krokiem w stronę popularyzacji koncepcji.

Źródło zdjęcia: 9to5google.com

7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.