;karta graficzna geforce rtx

Technologia

11.01.2022 14:07

Full RGB PC | i5-11600k + RTX 3070 – nowy film moreleTV

Komputery moreleTV Newsy
14
0
0
14
0

Szukasz dobrego komputera z mocnym procesorem od Intela – i5-11600k? Zobacz jaki interesujący zestaw przygotował Kamil Erdini z moreleTV. To zdecydowanie dobry wybór dla graczy, RGB także znajdzie się na pokładzie!

W życiu każdego gracza przychodzi moment na wymianę swojego sprzętu komputerowego. Jeśli stoisz właśnie nad przepaścią i nie wiesz, w którą stronę zrobić krok, to być może moreleTV pomogą Ci podjąć decyzję. Kamil Erdini, prowadzący na morelowym kanale, przygotował ciekawy zestaw pozwalający na wielogodzinną rozgrywkę w Twoje ulubione gry. Przed tą maszyną nie ma żadnych wyzwań.

Sprawdź też: Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu | styczeń 2022

Warto zapoznać się z tym „składakiem” przygotowanym przez moreleTV. Co więcej, zestaw jest naszpikowany oświetleniem RGB, choć bez przesady – jak powiedział sam Kamil.

Film powstał na potrzeby społeczności, która często prosiła o zestawienie procesora Intela i5-11600k wraz z kartą graficzną RTX 3070. Choć cały zestaw nie należy do najtańszych, to warto sobie powiedzieć, że w przypadku zakupu takiego gotowca, możemy zapomnieć o wymianie czegokolwiek przez najbliższe lata. Parametry komputera są na tyle mocne, że nie będziemy mieli potrzeby upgrade’u. Kamil wybrał wszystko tak, aby gracz miał „święty spokój” na dłuższy czas. 

Jeśli jesteś zainteresowany zestawem, który przygotowało moreleTV – znajdziesz go tutaj.

Osobiście przejrzałem propozycję przygotowaną przez Kamila i mogę się pod nią podpisać dwoma rękami. Nie jestem gorącym zwolennikiem świecących komputerów, choć muszę przyznać, że zestaw prezentuje się niesamowicie. Pochwalę użyte chłodzenie wodne od Corsaira, ponieważ to monstrum z trzema wentylatorami utrzyma temperaturę procesora na odpowiednim poziomie. 

Podczas „stresowania” CPU, maksymalna wartość osiągnęła 65°C. Zastosowanie tego AIO zagwarantuje dobrą rozgrywkę, jak i utrzyma procesor w dobrej kondycji. Nie RGB tutaj robi robotę, a mocarność tego komputera. Tak właśnie go opiszę – elegancki z zewnątrz, drapieżny w środku.

14
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *