Władca Pierścieni miał swoją premierę 20 lat temu.

Rozrywka

17.12.2021 09:53

Władca Pierścieni – hobbici rapują z okazji 20 rocznicy premiery

Filmy i seriale Newsy
14
0
0
14
0

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, pierwsza część trylogii, swoją premierę miała w 2001 roku. Wielki fan trylogii, Stephen Colbert oburzony brakiem obchodów tego ważnego święta postanowił temu zaradzić wypuszczając nagranie. Zobacz jakie.

Władca Pierścieni jest przez wielu, słusznie uznawana za najlepszą trylogię w historii kinematografii. Tego samego zdania jest Stephen Colbert, więc podczas ostatniego programu przed świętami, poruszony brakiem celebracji 20. rocznicy premiery pierwszej części, postanowił wyświetlić bardzo specyficzne nagranie. Jest to teledysk do jego autorskiego utworu, w którym rapuje (tak! rapuje) na temat Władcy Pierścieni.

W utworze nie jest sam, gdyż podzielających jego zdanie jest wielu. Towarzyszą mu raperzy Method Man, Killer Mike i aktorka Anna Kendrick. Dodatkowo dołączyła większość aktorów z obsady trylogii Władcy Pierścieni. W nagraniu zobaczymy Elijah Wooda (Frodo Baggins), Seana Astina (Samwise Gamgee), Billy’ego Boyda (Peregrin „Pippin” Took), Dominica Monaghana (Meriadoc „Merry” Brandybuck), Hugo Weavinga (Elrond), Andy’ego Serkisa (Gollum), Orlando Blooma (Legolas) oraz Viggo Mortensena (Aragorn). Resztę trzeba zobaczyć samemu, bo słowa nie oddadzą w pełni, jak wyśmienity jest to utwór.

Sprawdź też: Melania Trump zaczyna handlować NFT

14
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *