wiedzmin sezon 2

Rozrywka

26.11.2021 09:41

Wiedźmin Sezon 2 – pojawił się klip zapowiadający nowe przygody!

Filmy i seriale Newsy
11
0
0
11
0

Serial produkcji Netflixa – Wiedźmin przyjął się bardzo dobrze wśród społeczności. Do sieci trafił urywek prezentujący nowe przygody Geralta. Co zobaczymy w nim ciekawego? Więcej dowiesz się w artykule!

Klip został opublikowany na oficjalnym profilu na Twitterze i momentalnie zebrał tysiące polubień. Podczas oglądania krótkiego filmu możemy obserwować zmagania Geralta z nowym zaprezentowanym potworem – Myriapod. Przed walką Wiedźmin używa znaku Quen, aby uruchomić swoją tarczę ochronną. Nie należy zapominać do czego, ci mutanci zostali stworzeni – ich naturalnym przeciwnikiem i celem są rozmaite monstra. Czy twórcy serialu chcą w ten sposób przypomnieć widzom, co jest największym zagrożeniem dla Geralta? Istnieje taka możliwość. 

Gdy cofniemy się w czasie do pierwszego sezonu, serial także zaczyna się brutalną walką. Może być to symboliczny ukłon Netflixa w kierunku przypomnienia, jaką brudną robotą, wiedźmini się zajmują. Drugą możliwością, może być zapowiedź większej ilości przygotowanych bitew z potworami w sezonie drugim

Spójrzcie jak prezentuje się klip udostępniony na Twitterze!

https://twitter.com/witchernetflix/status/1463900293746200579

Wiedźmin Sezon 2 – czego możemy się spodziewać?

Przypomnijmy sobie datę premiery nowego sezonu – sięga ona okresu przedświątecznego. Netflix udostępni serial już 17 grudnia 2021 roku, nie możemy się doczekać! Główny zarys fabuły, którą otrzymamy, jest już nam znany – Ciri i Geralt będą zmierzać do wiedźmińskiej twierdzy Kaer Mohren, by wyszkolić dziewczynę przez Szkołę Wilka

W sezonie drugim zdecydowanie poznamy wiele nowych potworów. Myriapod zaprezentowany w krótkim filmie pojawił się tutaj po raz pierwszy. W świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego, Wiedźmin co chwilę stawia czoła wielu maszkarom. Co ciekawe, to wielonożne monstrum pojawiło się dawno temu w książkowym wydaniuMiecz przeznaczenia. Geralt, przemierzając Las Brokilon, poznał tam po raz pierwszy Ciri, którą zaatakował groźny Myriapod. 

Nic dziwnego, że możemy spotkać te same potwory w serialu, co w książce. Zarówno gra Wiedźmin 3 : Dziki gon jak i produkcja Netflixa, opierają się na kultowej powieści napisanej przez A.Sapkowskiego. A czy Ty wyczekujesz nowego sezonu wiedźmińskich przygód? Zostaw komentarz czy podoba Ci się urywek z serialu.

Sprawdź też: Wiedźmin 4 – czy powstanie? Jeśli tak, to kiedy Wiedźmin 4 może mieć premierę?

11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *