Rozrywka

02.12.2021 11:35

Tom Cruise na planie do Mission: Impossible 8 – szokujące ujęcia!

Filmy i seriale Newsy
7
0
0
7
0

Tom Cruise jest niebywałym aktorem, z tym każdy się zgodzi. Pomimo, że w kinach nie ma jeszcze premiery Mission: Impossible 7, do Internetu wyciekły zdjęcia z nagrywania ósmej części kultowej serii filmu akcji.

Na platformie Twitter, a dokładniej na profilu zajmującym się tematyką kinematografii, zostały udostępnione zdjęcia z planu filmowego najnowszej odsłony Mission: Impossible 8. Internauci nie są do końca pewni, czy na pewno są to nagrania do ósmej części, choć wiele faktów na to wskazuje. Spójrzcie, z jakimi zmaganiami, aktor musi się skonfrontować!

Można rzec, że były to przerażające ujęcia – Tom Cruise znajdował się na skrzydle dwupłatowca, ponad 600 metrów nad powierzchnią ziemi! Zdjęcia odbywały się rzekomo nad Cambridge, a samolot wystartował z lotniska Duxford. 

Podczas powietrznych akrobacji, aktor był widziany do góry nogami, w momencie gdy samolot wykonywał obrót “na brzuch”. Zadbano o bezpieczeństwo Cruise’a i został on przypięty do skrzydła samolotu. Aktor zmuszony był również do nauczenia się obsługi dwupłatowca, ponieważ w filmie ma on nie tylko chodzić po samolocie, ale również go pilotować! Gdy Tom Cruise osiągnął żądaną wysokość, opuścił on kokpit, a następnie udał się na lewe skrzydło. Muszę przyznać, że zdjęcia wyglądają co najmniej imponująco, a same poczynania aktora zapierają dech w piersi! 

Zawirowania podczas nagrań

Początkowo siódma odsłona miała być kręcona równolegle z następną, lecz produkcja zmieniła plany, a widzów poinformowała, że nagrania rozpoczną się w momencie, gdy aktor zakończy promocyjne zdjęcia dla Top Gun: Maverick. Nastąpiła ciekawa sytuacja, ponieważ Tom Cruise brał udział w nagrywaniu ujęć prawie do dwóch filmów, w bardzo małym odstępie czasu. Ogłoszono, że nagrania do ósmej części rozpoczną się po zakończeniu zdjęć do siódemki oraz po “uwolnieniu się” aktorowi od Top Gun’a. 

Koniec nagrań ogłoszono, a daty premiery obu filmów przesunęły się na 2022 rok, więc łatwo jest wydedukować, że uchwycony Tom Cruise na zdjęciach występuje do nagrań do najnowszej części Mission: Impossible 8. Warto dodać, że premiera “ósemki” jest zapowiedziana dopiero na 7 lipca 2023 roku, a więc jeszcze trochę czasu musi upłynąć. 

Czy czekasz na najnowszą odsłonę z kultowym aktorem? Jak podobają Ci się podniebne akrobacje z aktorem w roli głównej? 

Sprawdź też: Mission: Impossible 7 – niektóre sceny nakręcono zdalnie

źródło zdjęcia: twitter.com/altapeli

7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.