daredevil serial

Rozrywka

15.11.2021 14:56

Daredevil powróci w MCU? Tak głoszą plotki

Filmy i seriale
10
0
1
10
0

Daredevil powraca, a przynajmniej tak głoszą plotki. Czy Diabeł z Hell’s Kitchen pojawi się w MCU? Wielu fanów ma taką nadzieję.

Wygląda na to, że Matt Murdock, czyli Daredevil, niedługo powróci na ekran, ale tym razem już na pewno pod szyldem Marvel Cinematic Universe (w przypadku Netflixowych produkcji dalej nie potrafią się zdecydować, czy należały one do uniwersum…). Najbardziej oczekuje się jego postaci w nadchodzącym Spider-Man: No Way Home.

Niejaki Brandon Davis z Comicbook.com nawet donosił, że Charlie Cox, który wcielał się w rolę mściciela z Hell’s Kitchen, nakręcił kilka scen i pojawi się w roli prawnika młodego herosa. Plotki głoszą, że po trzeciej części filmu o przygodach Petera Parkera, Matt także miałby doczekać się kolejnej produkcji z nim jako głównym protagonistą. 

Wieść pochodzi z twittera @RPK_News1, człowieka, którego wycieki niejednokrotnie się sprawdziły. Tę konkretną związaną z rzekomym powrotem Daredevila zamieścił w niedzielę i dotyczy ona rzekomego poszukiwania ludzi, którzy mieliby stworzyć nową solową produkcję z tytułowym diabłem.

Na ten moment niewiadomo czy będzie to film czy może serial na Disney+. Charlie Cox od dłuższego czasu bawi się z fanami w kotka i myszkę, cały czas mówiąc, że „nic nie wie, nic nie powie, nie mam pojęcia, co się stanie”(…), co może być delikatną sugestią, iż jednak ujrzymy go ponownie w tej roli. W wywiadzie dla Forbes zdradził też, że:

„Jeżeli dostałbym taką szanse w przyszłości, to nie chcę palnąć niczego, co mogłoby zagrozić w jej otrzymaniu, bo ważniacy z Marvela wszystko widzą i słyszą. Uwielbiam tę pasję fanów, którzy łakną mojego powrotu. Bardzo mnie to wzrusza i cieszę się, że tak głośno słychać ich prośby”

Czy faktycznie Charlie Cox powróci jako Matt Murdock w Spider-Man: No Way Home, przekonamy się dopiero 17 grudnia, czyli w dniu premiery filmu. Daredevil to kolejna postać, której powrotu fani z niecierpliwością się domagają, gdyż serial z nim w roli głównej był przyjęty bardzo dobrze i osiągnął bardzo dobre wyniki, lecz mimo wszystko został skasowany po 3 sezonie, co oczywiście spotkało się z wielkim oburzeniem wśród internautów.

Też macie nadzieję na pojawienie się Daredevila w Spider-Manie? Kogo jeszcze chętnie chcielibyście zobaczyć w tym filmie? 

Źródło: comicbook.com

10
0

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *