spider-man: no way home trailer

Rozrywka

17.11.2021 07:12

Spider-Man: No Way Home: widzieliśmy drugi trailer. Rozczarowanie?

Filmy i seriale
6
0
0
6
0

Nastanie daty 17 listopada 2021 roku oznacza, że do kinowej premiery najnowszej części przygód człowieka-pająka – Spider-Man: No Way Home, został równy miesiąc. Dla podsycenia emocji wśród fanów, producenci filmu zdecydowali się na opublikowanie drugiego zwiastunu. Obejrzyjcie go razem z nami!

Podczas spotkania z fanami uniwersum Marvela, zorganizowanego w jednym z kin w Los Angeles, po raz pierwszy zaprezentowano obecnym najnowszy zwiastun filmu Spider-Man: No Way Home. Na całe szczęście, nie musimy zdawać się na relacje osób obecnych na miejscu, czy też amatorsko nagrywane urywki zaprezentowanych treści. Po spotkaniu, nowy trailer został opublikowany w sieci, by każdy, kto tylko interesuje się dalszymi, kinowymi losami człowieka-pająka, mógł osobiście zapoznać się z tym, co go czeka już za miesiąc.

Drugi zwiastun Spider-Man: No Way Home – zacznijmy od rozczarowania

Jako że najnowsza odsłona przygód Spider-Mana ma zawierać w swojej treści mnóstwo retrospekcji i nawiązań do wydarzeń z przeszłości, wielu fanów spodziewało się ujrzeć w niej także aktorów, którzy w tytułową rolę wcielali się w poprzednich częściach.

Niestety, informacje o tym, jakoby Tobey Maguire czy Andrew Garfield mieli wrócić do obsady filmu są konsekwentnie dementowane. Wspomnianych aktorów nie znajdziemy również w świeżo opublikowanym zwiastunie, co mogłoby oznaczać, że istotnie, zabraknie ich w filmie.

Czy tak rzeczywiście się stanie? Najwierniejsi fani wciąż nie tracą nadziei na to, że udając się do kina, przeżyją pozytywne zaskoczenie. Ich nieskrywanym marzeniem byłoby zobaczyć trzech Spider-Manów (współczesnego, z trylogii Raimiego oraz z filmu The Amazing Spider-Man), walczących ramię w ramię.,

Wszystko co nowe

Naturalnie, w nowym zwiastunie możemy również przyjrzeć się kostiumom najważniejszych postaci, jakie pojawią się w filmie Spider-Man: No Way Home. Możemy, między innymi, dostrzec strój człowieka-pająka, wykorzystujący magię doktora Strange. Widzimy również, jak zaprezentują się czarne charaktery filmu: doktor Octopus, ZIelony Goblin, Jaszczur, Sandman czy Electro.

Co stanie się z MJ?

Ostatnia scena zwiastunu Spider-Man: No Way Home, to moment, w którym MJ spada ze znacznej wysokości, a główny bohater usiłuję ją ratować. Czy będzie w stanie to zrobić, a jego partnerka przeżyje?

W tej kwestii fani uniwersum pozostają podzieleni. Cóż, wygląda na to, że do momentu premiery filmu, niczego konkretnego się nie dowiemy.

spider-man: no way home trailer
Uda się? | fot. Sony Pictures

Hołd dla Kapitana Ameryki

W zwiastunie nowego filmu o przygodach Spider-Mana nie zabrakło również fragmentu poświęconemu innemu bohaterowi z uniwersum Marvela – Kapitanowi Ameryce. Widzimy koncepcję, zgodnie z którą najsłynniejszy pomnik Nowego Jorku, Statua Wolności, ma zostać nieco przeprojektowany.

Zamiast charakterystycznej pochodni, w dłoni dzierżyć będzie… tarczę Kapitana Ameryki.
Czy ten wątek również doczeka się rozwinięcia? O tym przekonamy się w kinach. Światowa premiera Spider-Man: No Way Home już 17 grudnia. Jest na co czekać!

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *