spider-man no way home harry holland

Rozrywka

03.01.2022 10:22

Spider-Man: No Way Home – za kulisami usuniętej sceny

Filmy i seriale Newsy
5
2
0
5
2

Spider-Man: No Way Home to jeden z najdłuższych filmów Marvela, ale wciąż nie obyło się bez usuniętych scen, a krótki klip za kulisami jednej z nich właśnie został opublikowany.

Chodzi konkretnie o scenę, w której miał pojawić się młodszy brat Toma Hollanda, czyli Harry. Niecałe dwa tygodnie temu opublikowano klip z zakulisowych scen Spider-Man: No Way Home, w których można było dostrzec tę jedną konkretną, w której to młodzieniec się pojawia, a teraz dzięki relacji jednego z charakteryzatorów, możemy obejrzeć ten moment z nieco innego ujęcia.

https://twitter.com/spideyupdated/status/1477799375246180359?

Sprawdź też: Spider-Man 4 już powstaje! Tom Holland jednak nie odchodzi?

Choć zdjęcia z nim były jednymi z pierwszych, które ujrzały światło dzienne, to ostatecznie nie pojawił się on w filmie. Scena miałą dotyczyć pościgu Spider-mana za złodziejaszkiem, którym w tym przypadku był Harry. Ostatecznie Parkerowi udaje się go uchwycić, a młody Holland zwisa na pajęczynie. 

O tym, że Harry’ego zabraknie w filmie doniósł sam Tom Holland, który dodał, że wszystko byłoby w porządku, gdyby jego brat wciąż nie zapominał swoich kwestii:

Obsadziliśmy Harry’ego, trafił na plan, podbijam do koordynatora kaskaderów i mówię „Błagam, zróbcie z nim cokolwiek, najlepiej niech wisi do góry nogami”. No i udało się nagrać tę scenę, Harry zwisa, idzie mu to świetnie. Niestety z czasem zaczął zapominać swoich kwestii, a czaszka wyglądała jakby miała wybuchnąć, więc zrezygnowaliśmy z tej sceny.

Patrząc przez pryzmat całej produkcji, raczej łatwo zrozumieć czemu ten moment nie trafił do ostatecznej wersji najnowszego dodatku do MCU. Ciężko mi też wskazać na konkretny fragment, w który dałoby się tę scenę wcisnąć, no chyba, że po napisach końcowych, ale raczej nikt nie żałuje, że zamiast takiej, pojawiły się inne.

Spider-Man: No Way Home bije obecnie rekordy w box office i fani zachwyceni są trzecią częścią przygód młodocianego herosa. Z powodu zakończenia zastanawiają się też, jak będzie wyglądała przyszłość Hollanda w tej roli. Widzieliście już film? Jeżeli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami!

5
2

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *