Rainbow Six Extraction

Rozrywka

12.11.2021 11:31

Rainbow Six Extraction – data premiery i cena. Twój znajomy zagra z Tobą za darmo?

Gry Newsy
13
0
0
13
0

Francuski producent oficjalnie potwierdził datę premiery Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction. To jednak nie koniec dobrych wieści związanych z grą. Czego więcej możemy się spodziewać w tym kooperacyjnym taktycznym shooterze?

Rainbow Six Extraction – data premiery, cena, wersje

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction trafi na nasze urządzenia już na początku nowego roku – 20 stycznia 2022 roku. Ta strzelanka kooperacyjna będzie dostępna na pecetach, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5.

Od wczoraj, gracze mogą zamawiać preordery gry, która dostępna jest w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. Cena tej pierwszej wynosi 159,90 zł na PC i 219,90 zł na konsole. Deluxe wyceniona została na 199,90 zł w wersji na komputery osobiste i 279,90 zł (konsole).

W wersji deluxe, oprócz RS Extraction, gracze mogą spodziewać się licznych dodatków kosmetycznych, bonusów aktywowanych w grze oraz zniżki na zakupy w sklepie dostępnym w świecie gry. Dodatkowo, każdy kto zamówi Extraction w przedsprzedaży otrzyma unikatowe zestawy skinów, ubrań oraz maskotkę – wszystko, aby wyróżnić się w grze.

Zaproś znajomego do gry – za darmo!

Rainbow Six Extraction ma jednak więcej asów w rękawie. Każdy nabywca gry, niezależnie od jej wersji, otrzyma dwa tokeny tzw. Buddy Pass. Pozwolą one na zaproszenie do gry całkowicie za darmo dwóch znajomych. Przez dwa tygodnie będą mogli testować grę, a jeśli zdecydują się na zakup – ich postępy zostaną przeniesione.

Sprawdź też: Battlefield 2042 – brak czatu głosowego na premierę?

Buddy Pass będzie dostępny dla wszystkich platform na których ukaże się gra. Dodatkowo, Extraction będzie wspierać cross-play, zatem rozgrywka nie będzie się ograniczała do jednej platformy – żaden problem, jeśli Twój znajomy posiada PS5 a Ty PC. Wciąż będziecie mogli razem zagrać.

Czym jest Rainbow Six Extraction?

Stworzenie gry wiąże się z ciepło przyjętym przez graczy wydarzeniem z gry Rainbow Six Siege. Outbreak, bo o nim mowa, przerodził się w pojedynek operatorów z kosmitami, znany początkowo jako Rainbow Six Quarantine.

Rainbow Six Extraction Buddy Pass

Początkowo dostępnych będzie 12 map, na których to gracze (od 1 do 3 operatorów) będą zmuszeni zinfiltrować kompleks, przejęty przez wrogo nastawionych kosmitów, zwanych Archaeanami. Zadania, wrogowie – to wszystko jest losowo generowane, zatem każda rozgrywka będzie się różnić od poprzedniej.

Operatorzy dostępni w grze będą doskonale znani fanom Siege. Początkowo ma być ich 18, pojawią się takie postacie jak Tachanka, Fuze czy Sledge. Broni potrzebnej do eksterminacji kosmitów też nie zabraknie – dostępnych ma być ponad 60 różnych rodzajów giwer.

Do premiery gry pozostało niewiele czasu. Jeśli Ubisoft zdoła dostarczyć solidny produkt, sukces Rainbow Six Siege jest do powtórzenia. Czekacie na Extraction?

Źródło: ubisoft.com

13
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *