pokemon legends arceus trailer

Rozrywka

13.01.2022 10:27

Pokemon Legends Arceus otrzymało nowy trailer. Premiera już niebawem!

Gry Newsy
10
0
0
10
0

Pokemon Legend Arceus to jedna z kilku większych premier gier, które odbędą się na samym początku 2022 roku. Nintendo właśnie opublikowało nowy zwiastun, z którego już można nieco się dowiedzieć o produkcji.

Zaledwie kilkanaście godzin temu Nintendo opublikowało nowy trailer do Pokemon Legends: Arceus – najnowszej produkcji Game Freak, która tym razem będzie dość konkretnie różnić się od poprzednich odsłon cyklu. W tym 50-sekundowym trailerze przewijają się już dobrze znane ujęcia, ale nie brakuje kilku nowości, jak na przykład konfrontacja z Rapidashem z Kanto.

Najnowszy materiał skupia się także na eksploracji otwartego świata oraz systemu tworzenia przedmiotów, niezbędnych do osiągnięcia tytułu mistrza Pokemon. Gracz będzie mógł również poruszać się na grzbietach swoich ulubionych stworków!

Oto jak prezentuje się zwiastun Pokemon Legends Arceus

https://www.youtube.com/watch?v=Tx3mcBp4oF4

Pokemon Legends Arceus, czyli nowa jakość w grach o stworkach

Niedawno odbyła się premiera Brilliant Diamond i Shining Pearl, czyli odświeżonych wersji tytułów z czwartej generacji kieszonkowych stworków. Tym razem mowa o całkowicie nowej i pełnoprawnej odsłonie Pokemon, na którą zdecydowanie warto zwrócić uwagę, bo twórcy w końcu postanowili wprowadzić nieco większe zmiany w samej rozgrywce.

Choć premiera Pokemon Legends Arceus tuż za rogiem, to mimo wszystko i tak nie wiadomo zbyt wiele o samej grze – na pewno miejscem akcji będzie region Hisui – antyczna wersja Sinnoh, znanego właśnie z wyżej wymienionych pozycji. Świat będzie stal przed graczem otworem i przemierzać go będziemy mogli na kilka sposobów.

Sprawdź też: Horizon Forbidden West wyciekło do Internetu

Kolejną wielką zmianą będzie to, że w celu schwytania stworka nie będzie konieczne osłabienie go w walce i naciśnięcie klawisza “A” – sami będziemy musieli wycelować i rzucić pokeballem w interesującego nas poka. 

Walka w Pokemon Legends Arceus dalej będzie odbywać się w systemie turowym, choć zostanie on znacząco przemodelowany – elementy interfejsu zostaną ograniczone do minimum, a sam schemat potyczek nie jest jeszcze do końca znany. Wiadomo, że pojawi się mnóstwo znanych i lubianych pokemonów, ale podobno ma pojawić się kilka nowych. Na start klasycznie zostanie nam oferowany wybór trzech startowych poksów – w tym przypadku będzie to Cyndaquil (2. generacja), Oshawott (5. generacja) i Rowlet (7. generacja). 

Z legendarnych stworków, to na pewno pojawi się tytułowy Arceus, będzie też Dialga i Palkia, ale zapowiedziano już, że będą też inne. Wiadomo także, iż po premierze mają z czasem zostać wypuszczone DLC, nie wiadomo jednak czy mowa wyłącznie o dodatkowej zawartości w grze, czy o fabularnych rozszerzeniach, jak np. The Isle of Armor oraz The Crown Tundra z Pokemon Sword/Shield.

Czekacie na nowe Pokemony? Cieszycie się na zmiany, czy wolelibyście jednak, aby Game Freak bardziej klasycznie podszedł do tematu? Koniecznie podzielcie się swoimi przemyśleniami! Pokemon Legends Arceus zadebiutuje 28 stycznia 2022 roku wyłącznie na Nintendo Switch.

Sprawdź też:

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *