ps plus lipiec oferta

Rozrywka

29.06.2022 13:33

PlayStation Plus Lipiec 2022 – szykuje się mocny miesiąc!

Gry Konsole
10
0
0
10
0

PlayStation Plus przeszło w tym miesiącu metamorfozę. Sony bowiem wprowadziło trzy pakiety subskrypcji. Niemniej najtańszy pozostał bez żadnych zmian, także w lipcu na abonentów czekają trzy nowe produkcje. Dzięki wyciekowi wiemy chyba nawet jakie! 

Obecnie posiadacze konsol PlayStation mają do wyboru trzy opcje subskrypcji – essential, extra i premium. Każda z nich różni się nie tylko ceną, ale też pakietem świadczeń, także jak chcecie więcej dowiedzieć się na temat nowego PS Plus, to zachęcam Was do lektury mojego artykułu! 

PS plus gry
Tak oto ponoć prezentuje się lista gier w lipcowym PlayStaiton Plus – robi wrażenie?

Aktualizacja: 29.06.2022 r. PlayStation oficjalnie ogłosiło ofertę na lipiec – przeciek sprawdził się w 100%!

Ostatnio wycieki oferty PlayStation Plus zdarzają się wręcz nagminnie. Oficjalne ogłoszenie listy gier na lipiec 2022 r. miało się odbyć za dwa dni. Jednakże wygląda na to, że wszystkie trzy tytuły poznaliśmy już teraz. Jak ponoć prezentuje się oferta PlayStation Plus na lipiec 2022 roku? 

  • Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas (PS4/PS5)
  • The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan (PS4)
  • Arcadegeddon (PS5 | PS4).

Informacja ta pochodzi od Dealabs, których plotki dotyczące PlayStation Plus sprawdzają się już od wielu miesięcy. Owszem, wciąż istnieje szansa, iż przeciek ten się nie sprawdzi, jednakże patrząc na historię francuskiego serwisu – jest to raczej wątpliwe.

Oficjalna lista gier w ramach subskrypcji PS Plus zostanie udostępniona przez Sony 29 czerwca w okolicach godziny 17:00. Natomiast sama oferta wejdzie w życie dopiero 5 lipca, czyli w pierwszy wtorek miesiąca. Co wiadomo o powyższych tytułach?

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

W czerwcu God of War, a w lipcu Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas – PlayStation Plus nie zawodzi! Po dziesięciu latach przerwy jamraj powraca. Ku zdziwieniu wielu fanów – w formie kontynuacji Crash Bandicoot: Warped z 1998 roku! Dr. Neo Cortex i N. Tropy ponownie łączą siły, lecz tym razem mieszają nie tylko w osi czasu, ale… całym multiwersum!

Oczywiście to Crash i Coco znów ruszają, aby ich powstrzymać! Pomoże im w tym nie tylko ich stary kompan Aku Aku, ale cztery maski kwantowe oraz… Tawna i Dingodile. Była miłość i ex-wróg głównego bohatera! 

W trakcie rozgrywki wcielimy się nie tylko w powyższą czwórkę, ale momentami przyjdzie nam kierować także samym Cortexem! Dodatkowo Crash pozna kilka sztuczek – wszystko dzięki właśnie wyżej wspomnianym maskom. Nauczy się np. zatrzymywać czas czy bawić się grawitacją. Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas to znakomity tytuł dla fanów platformówek, który trafi w gusta zarówno młodszego, jak i starszego odbiorcy.

The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan

Kolejną produkcją, która będzie dostępna w PlayStation Plus w lipcu, ma być Man of Medan, pierwsza część cyklu The Dark Pictures Anthology – serii gier od Supermassive Games, twórców m.in. Until Dawn. To przygodowka, która została utrzymana w konwencji horroru. Jej historia opowiada o czwórce wielbicieli nurkowania. Grupa ta wybiera się, aby zbadać trop zatopionego samolotu z okresu II Wojny Światowej. W trakcie eksploracji zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Czy ekipa wyjdzie z tego cało?

Cała produkcja jest bardziej niczym interaktywny film niż pełnoprawna gra. Każda decyzja może mieć wpływ na zakończenie – kto przeżyje, a kto nie. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zachęcić gracza do kilkukrotnego przejścia tego tytułu. Swoją drogą recenzję najnowszej produkcji Suparmassive Games, czyli The Quarry możecie już przeczytać na łamach naszego bloga. 

Arcadegeddon 

Arcadegeddon to produkcja liftonic, twórców takich gier jak Predator: Hunting Grounds czy Friday the 13th: The Game. Premiera gry odbędzie się tego samego dnia, kiedy lipcowa oferta PlayStation Plus wejdzie w życie, czyli 5.07.2022 r.

Nowy tytuł studia to niezwykle dynamiczna i kolorowa strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, która została stworzona z myślą o CO-OPe. Styl rozgrywki może budzić skojarzenia z Fortnite, choć w tym przypadku nie mamy do czynienia z Battle Royale, a trybem PvE, w którym gracze eliminują kolejne hordy przeciwników. 

Tak oto ponoć ma prezentować się oferta PlayStation Plus na lipiec 2022 r. Oczywiście, jeżeli przeciek jednak okaże się nieprawdziwy, to czym prędzej zaktualizujemy artykuł. Jednakże jak już zostało wcześniej wspomniane – możemy być na 99% pewni, iż właśnie powyższe tytuły będą dostępne w ramach subskrypcji PS Plus. 

Obecność Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas może wydawać się nieco zaskakująca. Nieco szkoda, iż wyłącznie pierwsza część z The Dark Pictures Anthology będzie dostępna dla subskrybentów, a nie całość. Arcadegeddon za to zapowiada się dość ciekawie! 

Jak Wam się podoba ta oferta? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! Zachęcamy także do kontaktu z nami na Facebooku i Instagramie 🙂 

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *