nintendo switch online

Rozrywka

28.04.2023 11:07

Nintendo Switch Online – co daje, ile kosztuje i czy warto?

Gry Konsole
5
1
4
5
1

Nintendo Switch Online w ramach abonamentu zapewnia dostęp do rozrywki online. To miejsce, w którym można znaleźć interesujące gry oraz mnóstwo innych atrakcji. Dowiedz się, czym jest to nowoczesne rozwiązanie i jak pozyskać do niego dostęp. 

Czym jest Nintendo Switch Online?

Nintendo Switch Online jest usługą na konsolę, dzięki której można grać z innymi użytkownikami, a także mieć dostęp do klasyków, które były wydane na starsze generacje konsol. Zapewnia szereg korzyści dla użytkowników posiadających Nintendo Switch. Usługa ta oferuje dwa plany, czyli dokładnie pakiet standardowy oraz rozszerzony. W podstawowej wersji abonenci mają dostęp do NES-a i SNES-a, a w rozszerzonej zaś dodatkowo zyskują gry z SEGA Genesis oraz Nintendo 64. Nintendo Online to rozwiązanie dla fanów gier komputerowych, spragnieni nowych wrażeń. Decydując się na wykupienie abonamentu, mogą doświadczyć zupełnie innych doznań i cieszyć się rozrywką w nowym wymiarze, o każdej porze. 

Nintendo Switch Online
Źródło: nintendo.com

Nintendo Switch Online – co daje użytkownikowi?

Nintendo daje możliwość życia w świecie, w którym praktycznie wszystko działa za pośrednictwem internetu. A więc Nintendo Online co daje? Jest to nowoczesna i starannie opracowana platforma sieciowa, która daje dostęp do grania w trybach multiplayer. Ale to oczywiście w skrócie, ponieważ możliwości jest znacznie więcej i warto poznać każdą z nich. Gry online, aplikacja na smartfon czy zapis danych w chmurze, to tylko wybrane opcje tej platformy, ale więcej o szczegółach poniżej. 

Gry Online

Korzystając z tego niebywałego rozwiązania użytkownicy mogą grać w gry single player albo też w lokalny multiplayer ze swoimi znajomymi. Nie ma tu jednak możliwości brania udziału w rozgrywkach online, jeśli użytkownik nie ma wykupionego abonamentu. Trzeba więc wykupić abonament Nintendo Switch, aby móc w pełni korzystać z platformy. Co więcej, by mieć stały dostęp do różnorodnych gier i nowych możliwości w zakresie samego grania. 

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Sprawdź też: Nintendo Switch Pro to konsola przenośna, na którą czeka wielu graczy. Czy kiedykolwiek powstanie?

Zapis danych w chmurze

Warto podkreślić, że gdy dzieje się coś ze Switchem, użytkownik nie straci zapisanych danych. To dlatego, że abonament Nintendo zapisuje te pliki z gier w chmurze. Co więcej, daje możliwość pobrania ich w dowolnym momencie. Użytkownik ma więc do nich dostęp zawsze, gdy subskrypcja jest aktywna i nie musi zamartwiać się ich utratą, znajdując się w różnych przykrych sytuacjach. 

Aplikacja na smartfonie

Nintendo Switch konto można mieć również na smartfonie, a to za sprawą aplikacji. Aplikacja ta zapewnia dostęp do usług specyficznych dla gier, a także umożliwia przeglądanie znajomych online oraz korzystanie z czatu głosowego w czasie gry online. 

Switch Online na telefony
Dzięki aplikacji na telefony możesz również stamtąd grać w swoje ulubione gry! | Źródło: nintendoswitch.pl

Dostęp do tytułów NES & Super NES

Korzystanie z tej platformy daje możliwość granie w takie tytuły jak NES & Super NES. To jednak tylko jedna z wielu dostępnych tu opcji. By dowiedzieć się więcej, wystarczy wykupić abonament i stać się pełnym użytkownikiem Nintendo Switch. Nie ma nic piękniejszego, jak samodzielne zapoznanie się z każdym z tych tytułów i przetestowaniem każdego z nich z osobna. 

Oferty tylko dla członków

Dla członków twórcy Nintendo Switch Online przygotowali ekskluzywne oferty. Chodzi tu o produkty, które są dostępne wyłącznie dla nich. A produktów tych jest coraz więcej, więc każdy bez problemu znajdzie wśród nich coś dla siebie. 

Oferta Nintendo Switch Online + Expansion Pass

Wybierając tę opcję członkostwa, abonent otrzymuje dostęp do wszystkich benefitów standardowego członkostwa Nintendo Switch Online, a do tego również do stale rosnącej biblioteki klasycznych gier Nintendo 64 oraz SEGA Mega Drive. Oferta brzmi więc kusząco. Ponadto dzięki tej opcji członkostwa użytkownicy mają dostęp do płatnej zawartości do pobrania Animal Crossing – Happy Home Paradise. Nintendo Switch Online Expansion Pack to świetne rozwiązanie dla każdego spragnionego nowości gracza. To opcja, która zapewnia użytkownikom jeszcze więcej możliwości, jeszcze większą dawkę gier i pozytywnych emocji. 

Oferta Nintendo Switch Online + Expansion Pass
Jeszcze więcej gier dzięki dodatkowej ofercie? Czemu nie! | Źródło: nintendo.pl

Abonament Nintendo Switch Online – cena

Teraz pytanie, ile to wszystko kosztuje? Nintendo Online cena to coraz częściej wpisywane do wyszukiwarki hasło. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Gdy nie są tanie. Na szczęście nie tym razem i nie w tym przypadku. 

Dla jednego konta, czyli Członkostwo Indywidualne kosztuje zaledwie 16 zł za miesiąc. Za 32 zł można korzystać z platformy przez 90 dni. Chcąc korzystać z konsoli online przez cały rok, a do tego mieć dostęp do Expansion Pack Individual Membership, należy wnieść opłatę w wysokości zaledwie 170 zł. 

Istnieje jeszcze opcja 8 kont, czyli Członkostwo Rodzinne. Standardowa oferta na cały rok kosztuje 140 zł. Z kolei z opcją Expansion Pack Individual Membership także na cały rok, 290 zł. 

Jak widać, ceny nie są wysokie. Osoby, które chcą tylko przetestować platformę, mogą zdecydować się na najtańszą opcję, a niewiele stracą. Osobom, które już wiedzą co i jak, bardziej opłaci się abonament roczny. 

Czy warto dołączyć do Nintendo Switch Online?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy Nintendo Switch gry online to dobry wybór, czy warto wykupić abonament. Bez wątpienia warto wypróbować, chociażby ze względu na to, że abonament w najtańszym wariancie jest naprawdę bardzo mały. Z drugiej strony Nintendo Switch zapewnia mnóstwo pozytywnych emocji, jakie gromadzą się w graczu. 

Gry na Nintendo
Źródło: nintendo.com

Konsola Nintendo Switch to jedno rozwiązanie, a gwarantuje wiele możliwości. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. W pierwszej kolejności warto prześledzić i sprawdzić, do jakich gier użytkownicy platformy mają tu dostęp. Może to właśnie te tytuły zachęcą do wykupienia abonamentu. Zdaniem graczy, jest to naprawdę rozrywka na wysokim poziomie. 

Na koniec warto jeszcze dodać, że by móc stać się użytkownikiem tej nowoczesnej i niesamowitej platformy, trzeba zaopatrzyć się w samą konsolę Nintendo Switch. Na szczęście jest łatwo dostępna. Aktualnie zakup tego urządzenia to całkiem dobra inwestycja. Z tego co wiadomo, producent nie planuje na razie kolejnych modeli, w związku z czym ten będzie wspierany i posłuży użytkownikom przez dłuższy czas. 

Sprawdź też: Gry na Nintendo Switch po polsku – w co zagrać?

Źródło obrazka głównego: nintendo.pl

5
1

Podziel się:

Komentarze (4)

Broszurka promocyjna Nintendo chamsko przerzucona przez tłumacza Google bez żadnej późniejszej korekty. Wstydziłbyś się pod czymś takim podpisywać nazwiskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *