Moonfall

Rozrywka

14.12.2021 12:34

Moonfall – obejrzyj pierwsze 5 minut przed premierą filmu

Filmy i seriale Newsy
11
0
0
11
0

Moonfall to superprodukcja science fiction, która w kinach zadebiutuje na początku 2022 roku. Już teraz możesz jednak obejrzeć pierwsze 5 minut filmu. Krótki fragment został opublikowany na YouTube.

Premiera filmu katastroficznego Moonfall jest zapowiedziana na 4 lutego 2022 roku. W ramach promocji wytwórnia filmowa Lionsgate opublikowała w sieci nie tylko trailery, zdjęcia i opisy związane z nadchodzącym tytułem, ale również 5-minutowy fragment rozpoczynający produkcję.

Wstęp filmu Moonfall przedstawia główną bohaterkę, Jo Fowler (w którą wciela się Halle Berry) – astronautkę i przedstawicielkę NASA, która jest uczestnikiem podczas nieskomplikowanej akcji w kosmosie. Nic nie zapowiada najgorszego – w tle leci utwór Africa zespołu Toto, a Jo wraz z towarzyszami (w tym z Patrickiem Wilsonem, który gra Briana Harpera) wdają się w swobodną dyskusję. Zostaje to jednak przerwane niespodziewanymi zakłóceniami i zderzeniem z tajemniczą materią, która wyleciała z powierzchni Księżyca. Koniec fragmentu pozostawia w widzach wiele pytań – przede wszystkim: co zagraża ludzkości i jak dalej potoczy się akcja? Na rozwinięcie wątków trzeba jednak jeszcze trochę poczekać.

Moonfall – nowy katastroficzny film Rolanda Emmericha

Moonfall ma być filmem opowiadającym o nadchodzącej katastrofie związanym ze zderzeniem Księżyca z Ziemią. Jo Fowler wraz z Brianem Harperem oraz KC Housemanem (postać człowieka interesującego się teoriami spiskowymi zagra John Bradley) próbują zapobiec apokalipsie. Dla całej trójki będzie to misja ostatniej szansy, aby uratować całą ludzkość.

Sprawdź też: Najlepsze filmy o końcu świata. Zestawienie produkcji o apokalipsie, które trzeba zobaczyć

W filmie Moonfall – oprócz Halle Berry, Patricka Wilsona i Johna Bradleya – pojawią się m.in.: Donald Sutherland, Michael Peña, Charlie Plummer, Kelly Yu, Eme Ikwuakor, Carolina Bartczak. Scenariusz przygotowali Roland Emmerich, Harald Kloser i Spenser Cohen. Dla zainteresowanych warto przypomnieć oficjalny teaser trailer, który ukazał się już wcześniej. 

Za reżyserię odpowiedzialny jest Roland Emmerich, znany m.in. z innych filmów science fiction opowiadających o nadciągającej katastrofie. Jest on twórcą takich produkcji jak: Dzień Niepodległości (1996), Godzilla (1998), Pojutrze (2004) oraz 2012 (2009). Co więcej, scenariusz pomagali mu pisać Harald Kloser i Spenser Cohen. Czy najnowsza twórczość zachwyci fanów tego rodzaju kina?

11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *