1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Krzyk i jego krzykliwe promo! Zobacz o co cały ten hałas

Rozrywka

09.11.2021 13:04

Krzyk i jego krzykliwe promo! Zobacz o co cały ten hałas

Filmy i seriale
14
0
0
14
0

Wielkimi krokami zbliża się piąta odsłona kultowego horroru Krzyk. Znane są już najistotniejsze informacje, m.in. data premiery i obsada. Do sieci wciąż trafiają jednak kolejne materiały, w tym zdjęcia z nowego Krzyku.

Krzyk – zdjęcia z nowego sequelu 25 lat po premierze pierwszej części

Niecały miesiąc temu do sieci trafił oficjalny zwiastun zapowiadający piątą część powszechnie znanego slashera Krzyk. Wytwórnia filmowa Paramount Pictures kontynuuje promocję, tym razem udostępniając nowe zdjęcia w brytyjskim Total Film Magazine. Co prezentują zdjęcia? Możemy na nich zobaczyć zarówno nowych, jak i znanych z poprzednich części bohaterów. Warto wspomnieć, że od pierwszej części minęło aż 25 lat, a od ostatniej części z 2011 roku również upłynęło sporo czasu. Co więcej, zdjęcia obiecują, że akcji w filmie nie powinno zabraknąć.

Co jeszcze wiadomo na temat piątej części Krzyku?

Jak zostało wspomniane, do walki z nowym zamaskowanym zabójcą staną m.in. bohaterowie z poprzednich części. Pojawią się przede wszystkim Gale Weathers (Courtney Cox), Sidney Prescott (Neve Campbell) oraz Dewey Riley (David Arquette). W rolę nowych bohaterów wcielili się natomiast Jack Quaid, Jenna Ortega i Melissa Barrera.

Sprawdź też: Najstraszniejsze horrory – najlepsze filmy grozy. Gdzie obejrzeć dobry horror?

Reżyserami piątej części zostali Matt Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gillett – znani z takich filmów jak: Zabawa w pochowanego, Diabelskie nasienie oraz V/H/S. Losy wszystkich bohaterów, jak również poczynania znanego wszystkim Ghostface’a, będzie można obejrzeć już niedługo. Światowa premiera jest zaplanowana na 14 stycznia 2022 roku.

Źródło zdjęcia głównego: Paramount/Total Film
https://www.gamesradar.com/scream-2022-exclusive-images/

14
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.