Koło czasu - nowa obsada

Rozrywka

07.12.2021 12:06

Koło czasu – trójka nowych aktorów w drugim sezonie

Filmy i seriale Newsy
8
0
0
8
0

Choć pierwszy sezon serialu Koło czasu jeszcze trwa, to już od maja wiadomo, że została zamówiona produkcja drugiej serii. Do informacji właśnie dotarła też wiadomość, że do obsady dołączy trzech nowych aktorów.

Zgodnie z informacją, którą podał serwis Deadline, do obsady serialu Koło czasu dołączą nowi aktorzy. Pierwszym z nich będzie Guy Roberts, który na swoim koncie ma m.in. udział w czeskim filmie akcji i dramacie historycznym Medieval (film ten ukaże się w 2022 roku), a także w serialu Hanna, dostępnym na Amazon Prime Video (wystąpił gościnnie w dwóch epizodach). Oprócz tego Guy Roberts znany jest z tego, że jest założycielem i dyrektorem artystycznym Praskiego Towarzystwa Szekspirowskiego. W Kole czasu aktor wcieli się w rolę Uno Nomesty – żołnierza z narodu Shienar, weterana z licznymi obrażeniami.

Kolejną osobą dołączającą do obsady jest Arnas Fedaravicius, który kojarzony jest głównie z postaci Sihtrica z czwartego sezonu w serialowym dramacie historycznym Upadek królestwa. Aktor z Litwy zagra postać Masemy Dagara, byłego żołnierza i proroka smoka. Ostatnim z zapowiedzianych artystów jest Gregg Chillingirian – znany głównie jako Zoroaster z serialu Demony da Vinci, a także Domenico Michele z Księgi czarownic (serialu dostępnego na HBO GO). Dla Chillingiriana pozostawiono postać lorda Ingtara z domu Shinowa, szlachcica służącego lordowi Fal Dary, Agelmarowi. Cała trójka pojawi się w serialu wraz z rozpoczęciem drugiego sezonu.

Koło czasu – główna obsada w pierwszym sezonie

Koło czasu jest serialem, o którym zrobiło się dość głośno pod koniec 2021 roku. Co więcej, między 22 a 28 listopada znalazł się na drugim miejscu najchętniej piraconych seriali. Naturalnie nielegalne udostępnianie nie jest pożądanym odbiorem dla twórców, aczkolwiek jednocześnie pokazuje to duże zainteresowanie samą produkcją. Niewątpliwie z głównej obsady wyróżnia się Rosamund Pike, która gra postać Moiraine Damodred. Aktorka znana jest przede wszystkim z filmów Zaginiona dziewczyna i O wszystko zadbam, a także z krótkometrażowego serialu (z 10-minutowymi odcinkami) Status związku. Pozostała ekipa, której losy można śledzić w Kole czasu, to przede wszystkim:

  • Rand al’Thor (Josha Stradowski),
  • Perrin Aybara (Marcus Rutherford),
  • Mat Cauthon (Barney Harris),
  • Egwene al’Vere (Madeleine Madden),
  • Nynaeve al’Meara (Zoe Robins),
  • al’Lan Mandragoran (Daniel Henrey).

Sprawdź też: Hawkeye i Venom 2 najchętniej piraconymi filmami w sieci

Dla tych, którzy jeszcze nie oglądali Koła czasu, warto podsumować, że jest to produkcja fantasy od Amazon Studios, opierająca się na serii powieści Roberta Jordana. Akcja serialu rozpoczyna się od Moiraine (przywódczyni organizacji kobiet o magicznych zdolnościach), która zabiera pięcioro młodych ludzi w niebezpieczną podróż. Wśród tych osób znajduje się „Smok Odrodzony”, który według przepowiedni będzie mógł ocalić lub zniszczyć świat. Premiera serialu odbyła się 19 listopada 2021, a pierwszy sezon ma 8 odcinków. Ostatni z nich zostanie wyemitowany pod koniec tego roku, dokładniej 24 grudnia.

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *