1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Marvel’s Avengers – Spider-Man otrzymał swój trailer. Jak prezentuje się Człowiek-Pająk?

Rozrywka

12.11.2021 14:08

Marvel’s Avengers – Spider-Man otrzymał swój trailer. Jak prezentuje się Człowiek-Pająk?

Gry Newsy
14
0
0
14
0

Niedawno do sieci trafiła informacja, że Spider-Man będzie kolejnym grywalnym bohaterem w grze Marvel’s Avengers. Niedługo trzeba było czekać na oficjalny zwiastun przedstawiający postać.

Fani Spider-Mana i Marvel’s Avengers już z pewnością odliczają dni. W końcu już pod koniec miesiąca będzie możliwość wcielenia się w postać Człowieka-Pająka – zadebiutuje ona w grze jako kolejny bohater, którym będzie można sterować. W oczekiwaniu na premierę DLC gracze muszą jednak na razie pocieszyć się aktualnościami na ten temat, a także nowym trailerem.

Marvel’s Avengers – trailer zapowiadający Spider-Mana w grze

Marvel’s Avengers to przygodowa gra akcji wydana w 2020 roku, która pozwala kierować takimi superbohaterami jak m.in. Iron Man, Hulk, Kapitan Ameryka czy Czarna Wdowa. Zgodnie z tym, co niedawno podawał m.in. profil Marvel’s Avengers na Twitterze, do tego grona dołączy kolejna postać – Spider-Man. Wczoraj jednak oprócz informacji udostępniono także krótki trailer, który jest oficjalną zapowiedzią Człowieka-Pająka w grze.

Zwiastun prezentuje Spider-Mana, który zwalcza żołnierzy organizacji A.I.M., aby uratować porwaną grupę ludzi. Po chwili przybywa też reszta drużyny, aby wesprzeć bohatera – co oczywiście kończy się zwycięstwem dobra nad złem. Dla osób, które oczekują więcej informacji (np. o umiejętnościach postaci), muszą jeszcze poczekać – trailer ten nie ukazuje żadnych fragmentów z rozgrywki, a jedynie akrobatyczne popisy bohatera, które ze sterowaniem w grze mogą mieć niewiele wspólnego.

Spider-Man tylko dla użytkowników PS4 i PS5?

Choć w Marvel’s Avengers można zagrać zarówno na PC, jak i na konsolach PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X, to jednak warto zaznaczyć, że postać zostanie udostępniona jedynie dla użytkowników PlayStation. Skąd taka decyzja? Ma to związek z faktem, że korporacja Sony ma wyłączne prawa do Spider-Mana. Zatem nie ma innej możliwości, aby móc zagrać nowym bohaterem Marvela. Dla fanów gier ze Spider-manem warto też przypomnieć, że obecnie trwają pracę nad osobną grą o losach Człowieka-Pająka – dokładniej chodzi o sequel Marvel’s Spider-Man, który jest zapowiedziany na rok 2023. Gra ta ma powstać z rąk studia Insomniac Games.

Sprawdź też: Spider-Man – kultowa seria filmów. Które filmy o Spider-Manie warto obejrzeć?

Nowa postać czy pełnoprawny dodatek?

Wszystkie zapowiedzi skupiają się na tym, że wprowadzona zostanie nowa postać. Należy jednak podkreślić, że to nie wszystko, czego można spodziewać się po updacie 2.2. Razem z nadejściem Spider-Mana wprowadzony zostanie nowy wątek fabularny. To właśnie nadciągające zagrożenie ma zbliżyć Petera Parkera do współpracy z Avengersami. Będzie to zatem cały event związany z dołączeniem Spider-Mana do grupy Kamali Khan.

Reklama

Czego dokładnie będzie dotyczyła fabuła DLC? Głównym wrogiem okaże się wcześniej wspomniana organizacja A.I.M., zamierzająca zdobyć technologię, dzięki której armia Synthoidów stanie się praktycznie niezniszczalna. Złowieszcze plany odkrywa jednak Spider-Man, co prowadzi do współpracy z Avengersami, aby zapobiec katastrofie.

Kiedy te wydarzenia będą miały miejsce? Otóż Spider-Man zostanie dołączony do gry już 30 listopada 2021 roku. W związku z tym użytkownicy PlayStation już mogą odliczać dni do konkretnej daty, aby móc zagrać nową postacią w trybie single player, a także w trybie coop. Ponadto dla osób, które zrobiły sobie przerwę od gry, warto przypomnieć, że Marvel’s Avengers otrzymał bezpłatny upgrade do wersji na PS5.

14
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.