Rozrywka

09.12.2021 12:05

GTA Online – duża aktualizacja nadchodzi! Co otrzymają gracze od Rockstara?

Gry Newsy
6
0
0
6
0

Gracze GTA Online spędzający dużo czasu w trybie sieciowym z pewnością będą zadowoleni z nowej aktualizacji jaką zamierza dodać Rockstar Games. Jaka zawartość znajdzie się w grze? Przyjrzyjmy się temu bliżej!

W dniu 8 grudnia, na oficjalnym kanale na YouTube, został udostępniony nowy zwiastun dodatku nad którym pracuje Rockstar. Przyjął on nazwę GTA Online: The Contract, a przewodził będzie mu Franklin Clinton, jeden z głównych bohaterów znanych z fabularnej części GTA. Minutowy materiał prezentuje całkiem sporą zawartość, możemy dostrzec w niej nowe samochody, lokacje, a także podkład dźwiękowy od Dr.Dre! Zdecydowanie widzimy tutaj powrót twórców do klimatu gangsterskiego życia, okraszonym kalifornijskim rapem. 

15 grudnia, bo wtedy ma pojawić się aktualizacja, zostaną dodane nowe, główne misje fabularne jak i poboczne wątki. Nie da się zaprzeczyć, dodatek wygląda obiecująco, a różnorodność zaimplementowanych ciekawostek sprawia wrażenie, że gra będzie pełna zawartości. W artykule zamieszczonym przez Rockstar Games możemy przeczytać, że czeka nas wyjątkowa przygoda z ikoną amerykańskiego rapu – Dr.Dre. Jego postać znajdzie się fizycznie w grze, stąd muzyka wykonawcy znajdująca się w zapowiedzi.

Sprawdź też: GTA 6 – dlaczego tak długo powstaje? Mamy podpowiedź!

Co jeszcze wiemy o GTA Online: The Contract?

Umieszczenie artysty w GTA Online nie odbyło się bez powodu. Podczas analizy zwiastuna, możemy zauważyć, że Dr.Dre boryka się z pewnymi problemami, a ich rozwiązaniem zajmie się Lamar Davis, kolega jednego z trzech bohaterów. Sam Franklin Clinton jest przedstawiony jako człowiek biznesu, ustawiony, ze znacznymi wpływami, który “pracuje z bogaczami, mającymi problemy bogaczy”. Możemy dostrzec, że Clinton jest nadgryziony zębem czasu, jego wygląd widocznie się zmienił w stosunku do młodocianego gangstera z singleplayera. 

Bohater w między czasie mówi, że chciałby od czasu do czasu pobrudzić sobie ręce, a to może być zapowiedź co otrzymamy od Rockstara! Powiedzmy sobie szczerze, ten deweloper zawsze fundował graczom dużą dawkę dobrej rozrywki. W tej aktualizacji nie oczekujemy niczego innego. Nowe pojazdy, postacie, bronie, udźwiękowienie (a nawet dodana stacja radiowa) wraz ze świeżą ścieżką fabularną, zagwarantują graczom kolejne godziny dobrej rozgrywki

Szkoda, że Rockstar Games tak ochoczo nie planuje stworzyć nowej części Grand Theft Auto, cóż… taki mamy klimat. Może, gdy popularność trybu online spadnie to deweloper zmotywuje się do wydania sequela. Czy czekasz na premierę nowego dodatku do GTA Online? Daj znać w komentarzach!  

źródło zdjęcia: rockstar games

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *