diablo ii resurrected

Rozrywka

16.12.2021 11:52

Diablo II: Resurrected czeka ewolucja. Nadchodzą zmiany balansu i ranking

Gry Newsy
10
0
0
10
0

Diablo II: Resurrected – jeden z tytułów, który powrócił po latach w odświeżonej wersji, wkrótce doczeka się istotnych zmian, mocno ingerujących w rozgrywkę. Zmieni się balans, a gracze zmierzą się ze sobą w przygotowanym rankingu.

Mijający rok upłynął pod znakiem premier gier, które doskonale znamy już od wielu lat. Dlaczego tak? Wszystko za sprawą mody na odświeżanie kultowych tytułów, by dostosować je do współczesnego odbiorcy. Producenci radzą sobie z remasterami, delikatnie mówiąc, ze zmiennym szczęściem. O ile Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 okazał się strzałem w dziesiątkę, tak GTA czy właśnie Diablo II, nie do końca. Za sprawą sporej aktualizacji, która już czeka w blokach startowych, ma być jednak znacznie lepiej.

Diablo II: Resurrected – trwają przygotowania do pierwszego sezonu

W ramach przygotowań do pierwszego sezonu rankingowego, twórcy gry ogłosili szereg zmian, jakie zostaną wprowadzone wraz z wersją 2.4. Ta, zgodnie z zapowiedziami, pojawi się na Publicznym Serwerze Testowym już na początku 2022 roku.

Wprowadzone zmiany obejmują, przede wszystkim, korektę balansu, zmiany w przedmiotach i dodanie tablic wyników, na których gracze będą ze sobą rywalizować podczas kolejnych sezonów w grze.

Pełny opis zmian

Dla zainteresowanych, poniżej zamieszczamy dokładniejszy opis zmian w grze, przekazany w informacji prasowej:

Aktualizacja 2.4 przyniesie mnóstwo zmian dla umiejętności wszystkich klas, a celem jest właśnie zwiększenie różnorodności konfiguracji postaci i lepsze oddanie etosu klasowego.
Wraz z aktualizacją 2.4 do gry trafią również nowe schematy do Kostki Horadrimów, zmiany przedmiotów z zestawów, nowe słowa runiczne oraz usprawnienia najemników. Nowe schematy kostki umożliwią podniesienie jakości elementów zestawu, dając więcej możliwości konfiguracji postaci.Zmiany dotyczące przedmiotów wchodzących w skład zestawów pomogą ulepszyć najsłabsze z nich tak, aby zmotywować graczy do częściowego i pełnego kompletowania zestawów. Nowe słowa runiczne będą zaś stanowić uzupełnienie zmian wprowadzonych w nadchodzącej aktualizacji dla umiejętności i najemników, aby zachęcić graczy do wypróbowania nowych konfiguracji postaci lub skorzystania z usług rzadziej wybieranych towarzyszów.
Oczywiście jedną z najbardziej oczekiwanych przez fanów funkcji jest start 1. sezonu rankingowego na początku przyszłego roku. Gracze będą mogli rywalizować o najwyższe miejsce na tablicach wyników i odblokować wiele niepowtarzalnych słów runicznych dostępnych wyłącznie w grze rankingowej. Po zakończeniu sezonu, postacie rankingowe zostaną przeniesione do trybu pozarankingowego i będą mogły kontynuować grę aż do rozpoczęcia kolejnego sezonu z nowymi nagrodami.

Gracie w Diablo II: Resurrected? Czekacie na pierwszy sezon? Jeżeli tak, koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Sprawdź też: Runy Diablo 2 – lista, czym są i gdzie je dropić

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *