CDA Premium to rozszerzona i płatna wersja popularnego portalu CDA. - Scroll

Rozrywka

09.03.2022 11:33

CDA Premium – cena i oferta. Podsumowanie platformy streamingowej

Filmy i seriale Online
5
2
0
5
2

Usługa CDA Premium gwarantuje priorytetowy dostęp do całej zawartości portalu CDA. Co jeszcze oferuje swoim użytkownikom? Prezentujemy informacje na temat funkcjonalności CDA Premium.

CDA Premium jest usługą działającą na zasadzie subskrypcji i gwarantującą pełny dostęp do zawartości platformy streamingowej CDA. Co to oznacza dla zwykłego użytkownika? Przede wszystkim biblioteka pozycji dostępnych przekracza dziesięć tysięcy tytułów. Do filmów i seriali dostępnych standardowym użytkownikom dochodzą też te z kategorii premium, znacząco poszerzając opcje wyboru.

Co jeszcze oferuje CDA Premium?

Inną zaletą CDA Premium jest uruchomienie transferu premium. Nie wydaje się to istotne, jednak kiedy chce się nadrobić świeżo wypuszczony odcinek ulubionego serialu albo obejrzeć film w godzinach szczytu – spadek jakości może być znaczący. Nic tak nie psuje napięcia w filmie, jak spadek rozdzielczości bądź czekanie aż kolejne sekundy się załadują.

Inną rzeczą niszczącą przyjemność z seansu są reklamy. Darmowa wersja CDA może jeszcze nie przekracza granicy, gdzie ilość reklam uniemożliwia oglądanie, jednak są one odczuwalne i irytujące. Dzięki ulepszeniu swojego konta CDA do Premium zablokujesz reklamy na całym portalu.

Konta CDA Premium można używać na trzech urządzeniach równocześnie, co jest już standardem w usługach streamingowych (lub powinno być). Wszystkie urządzenia mają te same przywileje związane z ulepszeniem konta. Dzięki temu każdy z domowników może oglądać swój ulubiony film czy serial bezkonfliktowo.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się, jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Platforma streamingowa umożliwia przetestowanie wszystkich opcji przez 14 dni za darmo. Jeżeli jednak zdecydujesz się nie kontynuować subskrypcji, to możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie, gdyż nie wiąże Cię z portalem żadna umowa. Po ustaniu okresu darmowego zaczną być naliczane opłaty w wysokości 23,99 złotych, odnawiane co miesiąc – według informacji portalu na dzień publikacji wpisu.

Czym jest CDA TV?

CDA TV jest dodatkową usługą dla aktywnych subskrybentów platformy CDA. Oznacza to, że wpierw niezbędne jest założenie konta CDA Premium, żeby móc je rozszerzyć o pakiet CDA TV.  Niestety, na chwilę obecną, nie ma możliwości wykupienia dostępu wyłącznie do CDA TV.

Ta opcja urozmaicenia oferty streamingowej daje dostęp do szerokiego wachlarza telewizji naziemnej. Do wyboru są pakiety różniące się liczbą dostępnych kanałów – zaczynając od opcji ze stacjami polskimi, jak TVP i Polsat, po zestaw zawierający nawet stację BollywooD czy BBC Earth.

Więcej informacji na temat oferty CDA TV możecie znaleźć we wpisie Błażeja CDA TV – co to jest? Pakiety, cena, czy warto? Wszystko o platformie streamingowej. Przedstawia w nim zestawienie oferty streamingowej stacji telewizji naziemnej. 

Konfiguracja i zakup nowego komputera potrafią być prawdziwym wyzwaniem. W jego realizacji pomoże Ci nasz artykuł: Konfigurator zestawu komputerowego PC. Wybieramy podzespoły do wymarzonego peceta. Warto traktować go jako narzędzie, które pomoże laikom w zbudowaniu pierwszego, w pełni autorskiego komputera. Jeśli chcesz także nieco zaoszczędzić, mamy na to kilka sztuczek. Omawiamy je w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele.

5
2

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *