the batman trailer

Rozrywka

22.12.2021 14:11

The Batman – opublikowano nowe zdjęcia, a na nich m.in Człowiek-Zagadka

Filmy i seriale Newsy
7
0
0
7
0

The Batman reżyserii Matta Reevesa zbliża się wielkimi krokami, a w najnowszym wydaniu czasopisma Empire opublikowano nowe zdjęcia z produkcji. Czy jest na nich coś ciekawego?

Kampania marketingowa The Batman powoli się rozkręca. Do tej pory otrzymaliśmy m.in dwa porządne zwiastuny, świetny plakat od legendarnego Jima Lee, czy zapowiedź figurek, które już niedługo trafią do sprzedaży. Dwa dni temu na oficjalnych kanałach poświęconych filmowi pojawiła się nowa animacja, a teraz w Empire można podziwiać najnowsze klatki z filmu, na których znajduje się m.in. Człowiek-Zagadka!

Kreacja tego złoczyńcy w nadchodzącej produkcji Reevesa mocno różni się od dobrze znanego nam wizerunku wielbiciela zagadek i zamiast klasycznego zielonego garnituru, ujrzymy go w kostiume, który moża wywołać skojarzenie do Zodiaka. Czy postać grana przez Paula Dano ostatecznie założy bardziej eleganckie odzienie wraz z rozwojem fabuły? Tego prawdopodobnie dowiemy się dopiero w dniu premiery.

https://twitter.com/DCU_Source/status/1473011366596431880?

Na pozostałych fotografiach można dostrzec komisarza Jamesa Gordona (w tej roli rewelacyjny Jeffrey Wright!), który wraz z Batmanem (równie świetny Robret Pattinson) prawdopodobnie badają jakieś zwłoki w kostnicy. Na jeszcze innej Mroczny Rycerz stoi naprzeciwko Catwoman (Zoe Kravitz pasuje do roli idealnie!), a jeszcze innym Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Uwierzylibyście, że to Colin Farrell?).

Pomimo nieodległego terminu premiery, to dalej na dobrą sprawę nie wiadomo zbyt wiele na temat samej fabuły filmu. Na pewno The Batman ma się skupić na wczesnym etapie kariery zamaskowanego mściciela, który dopiero pracuje na miano legendy Gotham. Biorąc pod uwagę jak często Człowiek-Zagadka jest przedstawiany w materiałach reklamowych, to można przypuszczać, żę to on właśnie będzie głównym złoczyńcą w produkcji Matta Reevesa. Na pewno nie będzie można narzekać na nudę!

Zapowiada się naprawdę nieźle! Czekacie na ten film? Oczekiwania wobec niego są naprawdę gigantyczne, ale wygląda na to, że reżyser wie co robi i fani raczej są spokojni. Premiera The Batman odbędzie się 4 marca 2022 roku.

7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *