1. Scroll
 2. /
 3. Rozrywka
 4. /
 5. Amazon Prime Gaming ze świetną ofertą na grudzień!

Rozrywka

23.11.2021 10:54

Amazon Prime Gaming ze świetną ofertą na grudzień!

Gry Newsy
10
0
0
10
0

W listopadzie subskrybenci Amazon Prime Gaming mogli zdobyć za darmo  m.in. takie tytuły jak Rise of the Tomb Raider, Control: Ultimate Edition czy Dragon Age: Inkwizycja. W tym miesiącu użytkownicy także dostaną kilka niespodzianek.

Amazon Prime to abonament, który zapewnia nie tylko darmową dostawę zakupionych na portalu produktów czy dostęp do filmów i seriali z Prime Video, ale także darmowe gry PC i dodatkową zawartość do popularnych tytułów. Przez kolejne miesiące subskrybenci mogą oczekiwać wielu topowych gier. Poprzednie miesiące były dla użytkowników pozytywnym zaskoczeniem: w październiku udostępniono m.in. Star Wars: Squadrons czy Obcy: Izolacja, natomiast w listopadzie Dragon Age: Inkwizycja i Rise of the Tomb Raider. Grudzień również został już wzięty pod uwagę, co potwierdził na oficjalnym blogu Prime Gaming Keith Carpenter – dyrektor ds. Public Relations.

Amazon Prime Gaming – darmowe gry dla subskrybentów na grudzień 2021

Zgodnie z oficjalnymi informacjami, od początku grudnia dla subskrybentów udostępnione zostanie łącznie 9 gier. Są to następujące tytuły:

 • Need For Speed: Hot Pursuit (Remastered) – odnowiona wersja gry wyścigowej z 2010 roku;
 • Frostpunk – gra strategiczna z elementami survivalu, wyprodukowana przez polski zespół 11 bit studios;
 • Football Manager 2021 – gra, która pozwala się wcielić w pracę menedżera piłkarskiego;
 • Morkredd – gra logiczna, która została stworzona głównie z myślą o rozgrywce w trybie kooperacji. Wymaga nie tylko pomysłowości i komunikacji między graczami, ale również refleksu i zręczności;
 • Journey to the Savage Planet – przygodowa gra akcji polegająca na eksplorowaniu obcej planety w poszukiwaniu surowców;
 • Spellcaster University – gra strategiczna, w której gracz musi zarządzać budżetem własnej szkoły magii;
 • Youtubers Life: OMG! Edition – symulacja z poczuciem humoru, w której wcielamy się w postać internetowego vlogera;
 • Stubbs the Zombie w Rebel Without a Pulse – gra akcji TPP z 2005 roku. Polega na sianiu chaosu, wcielając się w pożerające mózgi zombie;
 • Tales of Monkey Island Complete Pack – przygodówka z rodzaju Point & Click. Sterowany przez gracza pirat stara się pokonać przypadkowo uwolnioną magię Voodoo.

To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania Amazon Prime Gaming na grudzień 2021. Oprócz darmowych gier użytkownicy mogą dostać także dodatkowe przedmioty do posiadanych już tytułów. Na wspomniany miesiąc zaplanowane są m.in. bonusy do FIFA 22, Rainbow Six Siege, New World, Apex Legends oraz League of Legends.

Sprawdź też: Wszystko o New World – grze MMO od Amazona

Od kiedy Amazon Prime jest dostępny w Polsce?

Warto przypomnieć, że abonament Amazon Prime to usługa, która od niedawna jest dostępna w Polsce. Choć polska wersja sklepu Amazon zadebiutowała na początku marca 2021 roku, tak dopiero w październiku możliwa stała się pełna subskrypcja Amazon Prime. Jak zostało wspomniane, wiąże się to z darmowymi dostawami za zakupy w serwisie, dostępem do filmów i seriali z Prime Video, a także darmową biblioteką gier i dodatkowymi bonusami. Jak widać po pierwszych miesiącach, Amazon stara się jak najlepiej zaspokoić potrzeby swoich nowych użytkowników. W związku z tym należy śledzić, jak będzie w następnych miesiącach!

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.