1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Saints Row reboot – wielka obsuwa premiery

Rozrywka

17.11.2021 13:11

Saints Row reboot – wielka obsuwa premiery

Gry
9
0
0
9
0

Saints Row reboot był bardzo wyczekiwanym wydarzeniem. Wielu fanów serii już miało gotowe wymówki na chorobowe czy zaklepane urlopy na oryginalną datę premiery – 25 lutego 2022. Jakże wielkie musi być ich rozczarowanie na wiadomość o opóźnieniu.

Kiedy więc będzie można zagrać w Saints Row reboot? W tweecie opublikowanym dziś rano, Jim Boone wyznacza datę premiery na 23 sierpnia 2022. A kim jest Jim Boone, żeby takie daty wyznaczać? Jest dyrektorem kreatywnym studia Deep Silver Volition, właściciela marki Saints Row. Chyba wie o czym mówi.

Skąd taka decyzja?

Zestaw wymówek, khem, argumentów jest tym do czego już zdążyliśmy się przyzwyczaić, kiedy tylko zostaje ogłoszone opóźnienie jakiegokolwiek projektu przez ostatnie lata. Całemu zespołowi jest przykro, że muszą posunąć się do wyznaczenia innej daty premiery. Ten czas spędzą ciężko pracując nad poprawieniem rozgrywki i usunięciem wszelkich bugów. Gra nie przejdzie żadnych poważnych zmian konceptualnych, tylko muszą ją ostatecznie dopracować (dzięki, Cyberpunk 2077…).

Jak w swoim artykule precyzuje vg247, twórcy wspominali oczywiście o problemach związanych z nowym modelem organizacji pracy. Praca zdalna w związku z globalną zarazą przysporzyła wielu problemów, które nie zostały uwzględnione lub były niedoszacowane przy planowaniu daty premiery. Jest to poważne utrudnienie dla wielu przedsiębiorstw i opóźnienia z tego powodu są na porządku dziennym, jednak ten argument bardziej przemawiał na początku 2020 – teraz jest to raczej oznaka złego planowania.

Całkowicie możliwe, że się po prostu czepiam, ale jest dopiero środa – a ja bym chciał już weekend.

Sprawdź też: Instagram wdrożył wideoweryfikację użytkowników. Koniec z botami?

Saints Row reboot

Nowe spojrzenie na Saints Row zostało ogłoszone podczas gamescom, 25 sierpnia 2021. Będzie się skupiać na całkowicie nowych postaciach, które w uniwersum Saints Row będą starać się stworzyć przestępcze imperium. Zamysłem jest przestawienie rozgrywki na bardziej realistyczną, niż ta z ostatnich części z 2015 roku. Należy jednak podkreślić, że twórcy wciąż planują uchwycić unikalne poczucie humoru, jakie towarzyszyło nam w poprzednich przygodach.

Reklama

Dostępny trailer jest w pełni animowany, jednak daje nam pojęcie w jakim tonie będzie utrzymana gra.

Gra ma być dostępna na komputery (Epic Game Store), PlayStation 4 i 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.