ile kosztuje eurosport player

Poradniki

23.01.2023 11:36

Eurosport Player – czy warto wykupić?

Online Programy i aplikacje
10
0
0
10
0

Eurosport Player to jeden z najpopularniejszych streamingów sportowych. Czym się charakteryzuje, jak go wykupić i jak korzystać z jego naprawdę bogatej oferty?

Transmisje sportowe to wydarzenia, które zawsze przyciągają ogromną rzeszę ludzi przed ekrany – już nie tylko telewizorów. Rozwój technologii sprawił, że oglądanie meczów czy innych sportowych zawodów mamy praktycznie na wyciągnięcie ręki na dowolnym urządzeniu. Jednym z najpopularniejszych serwisów oferujących możliwość oglądania sportu na żywo, a także zapoznawanie się z wieloma zakulisowymi programami, jest Eurosport Player. Platforma ta jest, a właściwie była de facto rozszerzeniem telewizyjnego kanału Eurosport, który od kilkunastu lat z powodzeniem działa między innymi na polskim rynku. Dzięki takiej usłudze sport live możemy nosić ze sobą dosłownie wszędzie, gdzie tylko tego chcemy! Dlaczego jednak używamy słowa „była”? O tym powiemy w dalszej części tekstu.

Co oferuje Eurosport Player?

Eurosport Player, jak już wspomnieliśmy, to serwis streamingowy, który jest bezpośrednio skorelowany z kanałami telewizyjnymi Eurosportu. Za pomocą playera Eurosport mamy dostęp do transmisji pokazywanych w telewizji, a także do wielu dedykowanych portalowi materiałów, których nie uświadczymy nigdzie indziej. Z łatwością możemy na przykład nadrobić minione wydarzenia, jeżeli zdołaliśmy je przegapić, nadrobić aktualności ze świata sportu, a także sprawdzać program Eurosportu, dzięki czemu jesteśmy w stanie w każdym momencie upewnić się, na jakim kanale i kiedy odbywać się będzie dana transmisja.

Transmisje w Eurosport Player obejrzysz na telefonie, tablecie, komputerze lub telewizorze
Obecnie Eurosport Player możesz oglądać w serwisie Player.pl na wybranych urządzeniach

Warto jednak wspomnieć tutaj o jednym „ale”. Z dniem 16 stycznia Eurosport Player zakończył działanie w Polsce. Nie oznacza to jednak, że nie możemy cieszyć się już funkcjonalnościami tej platformy – zostały one przeniesione do serwisu Player.pl. Eurosport zadbał o to, by przenosiny były dla abonentów możliwie jak najbardziej gładkie – pieniądze pozostałe z wykupionych subskrypcji zostały zwrócone. Dzięki temu nie musimy zastanawiać się nad tym, jak zrezygnować z Eurosport Playera.

Ile kosztuje Eurosport Player?

W ofercie Player.pl jesteśmy w stanie natrafić na pakiet Eurosport Extra, który z pewnością będzie w stanie zaspokoić potrzeby fanów sportu. Jaka jest jednak cena Eurosport Extra Player? Na ten moment subskrypcja miesięczna z reklamami kosztuje 20 złotych, zaś subskrypcja roczna z reklamami – 119 złotych. Jeżeli jednak chcemy się ich pozbyć, będziemy musieli zapłacić kolejno 30 i 179 złotych.

Sprawdź też: Oferta Player.pl – ile kosztuje i co oferuje serwis VOD od Grupy TVN?

Co otrzymujemy w tej cenie? Poza dostępem do dedykowanego serwisu Eurosport Extra odblokowuje się nam dostęp do kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2, a także do wszelkiego rodzaju programów i seriali. Dzięki temu możemy śledzić między innymi turnieje tenisowe, sporty zimowe, mecze piłki ręcznej, wyścigi kolarskie czy wiele przeróżnych zawodów motorsportowych.

Jak wykupić Eurosport Player?

Po zamknięciu oficjalnego serwisu wiele osób może się zastanawiać, jak wykupić Eurosport Player. Na szczęście zmiana nie jest drastyczna – musimy po prostu wejść na stronę Player.pl i za jej pośrednictwem opłacić subskrypcję. Dzięki temu będziemy w stanie korzystać z pełnej oferty Eurosportu.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Jak oglądać Eurosport Player?

Sytuacja dotycząca oglądania Eurosport Player wygląda obecnie analogicznie do procesu kupna abonamentu. By oglądać transmisje i programy Eurosport Extra, Eurosport 1 i Eurosport 2, wystarczy po prostu zalogować się na stronie Player.pl i za jej pośrednictwem przejść do odpowiedniej zakładki, która poświęcona jest wydarzeniom sportowym. Z tego miejsca możemy przebierać w wielu transmisjach i oglądać te, które w danym momencie najmocniej chcemy śledzić. Możemy to robić za pośrednictwem komputera, telefonu, tabletu, telewizora z funkcją Smart TV, a nawet usług typu Chromecast czy Apple TV.

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *