blikomania kiedy losowanie

Poradniki

05.06.2024 14:53

BLIKOMANIA – kiedy losowanie i co można wygrać?

Biznes Online Zakupy
2
0
0
2
0

BLIKOMANIA 2024 – kiedy losowanie? Już teraz loteria trwa w najlepsze. Zobacz, na czym to dokładnie polega, do kiedy trwa oraz jakie nagrody czekają na szczęśliwych uczestników! Zdradzę Ci wszystkie istotne informacje dotyczące tej akcji.

Czy znana jest Ci BLIKOMANIA? Co to właściwie jest? To już kolejna odsłona loterii, która wypełniona jest nagrodami za wykonywanie tak naprawdę czynności, którą robilibyśmy tak czy inaczej. Organizatorzy wymagają jedynie zarejestrowania się oraz wpłacenia 1 zł na rzecz fundacji w ramach weryfikacji, a następnie wszystko zależy od Twojego szczęścia!

Loteria BLIKOMANIA – zasady

Płać BLIKIEM i wygrywaj – taka jest najważniejsza zasada tej akcji. Wcześniej jednak trzeba włączyć płatności BLIK, a także zarejestrować się w loterii na blikomnia.pl. Po poprawnym wypełnieniu danych pozostaje jeszcze tylko jedno – wpłata złotówki na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci z siedzibą w Krakowie przy ul. Tynieckiej 35. Ta transakcja jest konieczna do późniejszej identyfikacji Zwycięzców loterii. Co ważne wpłacone środki są wykorzystywane przez Fundację w celach statutowych.

blikomania kiedy losowanie
BLIKOMANIA – kiedy losowanie? Przekonaj się sam! | źródło: blikomania

Jakie płatności są brane pod uwagę? Oto one:

 • płatności internetowe BLIK,
 • płatności BLIK w sklepach stacjonarnych, 
 • przelewy BLIK na telefon,
 • wypłaty BLIK,
 • wpłaty BLIK.

Sprawdź też: BLIKOMANIA x Morele.net – poznaj ofertę!

Warto także pamiętać o nowej opcji, czyli BLIK Płacę Później. Te transakcje również biorą udział w loterii, dlatego wypróbuj tę płatność odroczoną i zapłać za swoje zamówienie 30 dni później!

BLIKOMANIA 2024 – terminy losowań

Nie wiesz, kiedy ruszyła BLIKOMANIA? Do kiedy ona trwa? Kiedy odbywają się losowania? Już wszystko wyjaśniam! W tym roku akcja rozpoczęła się wiosną, dokładnie 23 kwietnia 2024 r. Ostatnie transakcje, które wezmą udział w loterii, można natomiast wykonać 23.06.2024 r. 

-350 zł
Płać BLIKIEM i wygrywaj nagrody! Skorzystaj z rabatów, które dla Ciebie przygotowaliśmy

Każdy przelew BLIK, wpłata, wypłata lub płatność online albo w sklepie stacjonarnym mogą wziąć udział w walce o nagrody. Kiedy jednak możemy dowiedzieć się, że to właśnie do nas uśmiechnął się los? BLIKOMANIA – losowanie odbywa się co 7 dni, po czym organizator w ciągu kilku dni, kontaktuje się z nami, aby poinformować o wygranej.

Płać smartfonem, gdziekolwiek jesteś!

BLIKOMANIA – kiedy losowanie?

Już nie możesz doczekać się najbliższego losowania? To zrozumiałe, w końcu kogo nie zachęciła BLIKOMANIA! Wyniki przekazywane są regularnie. Kalendarz losowań prezentuje się następująco:

 • 23.04.2024,
 • 30.04.2024,
 • 07.05.2024,
 • 14.05.2024,
 • 21.05.2024,
 • 28.05.2024,
 • 04.06.2024,
 • 11.06.2024, 
 • 18.06.2024,
 • 25.06.2024 + losowanie dodatkowe.

Co można wygrać w BLIKOMANII? 

Nagrody w loterii jak co roku zaskakują! Jest ich 8 470, dlatego szanse na wygraną są całkiem wysokie! Pula wszystkich nagród w sumie wynosi 3 126 690 zł, co zdecydowanie robi wrażenie.

Sprawdź też: BLIKOMANIA – co to jest i na czym polega?

Jeśli regularnie korzystasz z BLIK-a, możesz się miło zaskoczyć! Niezależnie od wybranej formy wykonywania transakcji – możesz dołączyć do grona zwycięzców. Co dokładnie możesz wygrać, przedstawię Ci w kolejnych linijkach.

BLIKOMANIA – nagroda gwarantowana

Najpierw omówimy sobie nagrodę gwarantowaną. W tym roku do zgarnięcia są:

 • dostęp na 30 dni do Polsat Box Go,
 • pakiet 1000 GB w Plus na kartę lub Plush na 30 dni.

Dzięki nim możemy zapoznać się z ofertą proponowaną przez Polsat, a także skorzystać usług sieci komórkowej. Z pewnością mając do dyspozycji takie benefity, nie będziesz się nudzić, a co więcej być może odkryjesz platformę lub sieć, która bardziej odpowiada na Twoje potrzeby niż te, z których korzystałeś dotychczas.

blikomania kiedy losowanie
Wygrywaj nagrody poprzez wykonywanie transakcji!

To jednak tylko ułamek z tego, czym może zaskoczyć Cię BLIKOMANIA. Oprócz nich wygrać możesz znacznie więcej. Jeśli będziesz tym szczęśliwcem, z pewnością dowiesz się… 

Co można wygrać codziennie w BLIKOMANII?

Wysokość wszystkich wygranych, jak już wspomniałam, wynosi w sumie 3 126 690 zł. Jest to oszałamiająca kwota, lecz w jaki sposób jest ona podzielona? Nagrody, o jakiej wysokości możemy wygrać? Codziennie losowane są:

 • czeki 100x 200 zł, 
 • czeki 20x 400 zł,
 • diament o wartości 15 000 zł.

Jest to mnóstwo szans na wygraną, choć i do tego potrzeba nieco szczęścia. Jeśli korzystasz z kilku kont, na których masz włączoną usługę BLIK – każde z nich możesz zgłosić do loterii, korzystając z tego samego adresu e-mail. W ten sposób zwiększasz szanse na wygraną.

Sprawdź też: BLIK Płacę Później – kupuję teraz! Wszystko, co warto wiedzieć o płatności w ciągu 30 dni

Jak podoba Ci się BLIKOMANIA? Kiedy losowanie już wiesz, ale czy bierzesz w niej udział w tym roku? A może już udało Ci się coś wygrać? Koniecznie daj znać w sekcji komentarzy! Ja od siebie życzę powodzenia każdemu uczestnikowi! 🙂

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Pamiętaj, że zdarzają się oszustwa w tym osoby  podszywające się pod organizatorów konkursu, dlatego zawsze zachowuj ostrożność.  Gdy coś wydaje się podejrzane – skontaktuj się z organizatorem loterii poprzez zakładkę „kontakt” na www.blikomania.pl lub zadzwoń na podany tam numer infolinii.

Źródło zdjęć: materiały prasowe

2
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *