Xbox Series

Poradniki

07.07.2022 13:40

7 „UKRYTYCH” funkcji Xbox Series X/S – poznaj je na moreleTV

Konsole moreleTV
9
2
0
9
2

Kupiłeś konsolę Xbox Series X lub S? Chcesz poznać funkcje, które nie do końca są jawne dla użytkownika? Sprawdź materiał Arka na kanale moreleTV o siedmiu ukrytych funkcjach tych konsol. A nuż poznasz coś nowego?

Ukryte funkcje w konsolach Xbox Series X/S

Automatyczna konfiguracja, domyślne ustawienia, szybkie wciskanie przycisku „dalej” i „potwierdź”, byle tylko jak najszybciej wejść do gry. Kto z nas tak nie robił, chcąc jak najszybciej zacząć cieszyć się sprzętem? A co jeśli powiem Ci, że istnieją funkcje, o których konfigurator Xboxa nie mówi wprost? To znaczy nie ja Ci to powiem, ale Radyjko z kanału moreleTV!

Dzięki szybkiemu i konkretnemu materiałowi, który pojawił się ostatnio na kanale, dowiesz się o tak przydatnych metodach, jak pominięcie konieczności logowania się do konsoli przed każdym użyciem czy sposobie na proste zaoszczędzenie miejsca dyskowego na konsoli (z tym, jak wiadomo, zawsze są problemy). Łącznie autor przygotował siedem różnych porad, które dotyczą różnych funkcji obu konsol dziewiątej generacji od Microsoftu. Najwyższa pora, abyś sprawdził, czy jesteś z nimi zaznajomiony. A może okaże się, że coś, co do tej pory Cię irytowało, można z łatwością ominąć lub wyłączyć? O tym przekonasz się, oglądając trochę ponad ośmiominutowy materiał na kanale moreleTV, który zamieszczamy tutaj.

Każda konsola potrzebuje telewizora. Zatem, jaki telewizor do gier wybrać? Na to pytanie odpowiadamy w odrębnym artykule.

Nie tylko Xbox Series X/S

Rynek konsol dziewiątej generacji jest podzielony między dwóch dużych graczy: konsole Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Co w przypadku konsol Sony? Czy tam również są jakieś sposoby na aktywacje użytecznych funkcji? Jak najbardziej! I tutaj znowu z pomocą przychodzi Radyjko, gdyż przygotował jakiś czas temu niemalże ten sam materiał, z tą różnicą, że głównym jego bohaterem jest konsola PlayStation 5. Obejrzeć go możecie poniżej!

Pomimo faktu, że konsola PS5 jest na rynku od ponad roku, pewna część graczy może być wciąż niezaznajomiona z jej funkcjami. Mając to na uwadze, Radyjko przygotował również materiał dla posiadaczy japońskich konsol. Dajcie mu szansę, nawet w przypadku, gdy wydaje się Wam, że piąta odsłona PlayStation nie ma przed Wami tajemnic. Być może nie wiedzieliście do tej pory, że na PS5 można jednocześnie grać i oglądać materiały z YT! 

Zarówno ja, jak i Radyjko mamy nadzieję, że znajdziecie przynajmniej jedną rzecz, która okaże się dla Was nowością, a była wspominana w jednym z dwóch materiałów załączonych do tego tekstu. Dzięki nim będziecie w stanie wykrzesać maksymalny potencjał ze swoich konsol i cieszyć się opcjami, które nie są omawiane w konfiguratorach! Dajcie znać w komentarzach, czy funkcje były przydatne, lub czy autor zapomniał o czymś, co powinno się znaleźć w jednym z materiałów.

Sprawdź też: PS4 czy Xbox One – warto je kupić w 2022 roku? Podpowiadamy co wybrać – PS4 czy Xbox One

Najlepsze gry na Xbox, czyli nasz subiektywny wybór top 10 gier na pierwszego Xboxa. Sprawdź w co zagrywaliśmy się latami!

Jak zawsze, gorąco zachęcam do subskrybowania kanału moreleTV – nie chcecie przecież niczego ominąć od chłopaków, nieprawdaż? A jeżeli materiał przypadł Wam do gustu, pamiętajcie o łapce w górę pozostawioną pod nim. Polecamy również obserwowanie nas na Facebooku i Instagramie. Śledź regularnie nasz blog i profile społecznościowe, by być na bieżąco ze wszystkimi technologicznymi nowinkami!

9
2

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *