Technologia

02.12.2021 06:22

Spotify Wrapped 2021 już jest. Co było słuchane w tym roku?

Newsy Online
7
2
1
7
2

Algorytmy ze Spotify przygotowały dla nas playlistę z najczęściej słuchanymi utworami 2021. Włącz aplikację i odpal Spotify Wrapped 2021.

Trzeba przyznać, że Spotify Wrapped to przyjemna funkcja pozwalająca przypomnieć sobie kończący się rok. Algorytmy najpopularniejszego serwisu streamującego muzykę przygotowały dla każdego z użytkowników indywidualne playlisty. Obok muzyki znajdziemy także ulubionych podcasterów. Niezmiennie, swoim Spotify Wrapped można pochwalić się w mediach społecznościowych.

Gdzie znaleźć Spotify Wrapped? 

Spotify Wrapped znajdziemy w aplikacji na urządzeniach mobilnych, komputerach oraz w odtwarzaczu internetowym. W aplikacji Spotify wystarczy wejść w zakładkę „Home”, żeby na samej górze znaleźć dedykowaną podsumowaniu roku sekcję. Wrapped zabiera nas na wycieczkę po naszej muzyce w formie znanych z Instagrama Stories. Każdy z kolejnych slajdów uzupełniony jest o słuchaną przez użytkownika muzykę, napisy i interaktywne grafiki.

W tym roku znajdziemy kilka nowości: interaktywny quiz, wizualizację naszej muzycznej aury oraz dane uzupełnione o podcasty. Oczywiście, informacje o naszym Wrapped można udostępnić w mediach społecznościowych.

Czego słuchaliście na okrągło w 2021?

7
2

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *