karta graficzna

Technologia

25.01.2024 15:56

MSI wypuszcza nowy BIOS dla kart graficznych GeForce RTX 4070 Ti Super. Większa wydajność w zasięgu ręki

Komputery Podzespoły
3
0
0
3
0

MSI, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów sprzętu komputerowego, powiadomił nas właśnie, że nowe karty graficzne GeForce RTX 4070 Ti Super, wraz z modelem 16G Ventus 3X, otrzymały aktualizację oprogramowania BIOS. Na jakie zmiany można liczyć?

MSI potwierdziło, że w przypadku karty graficznej GeForce RTX 4070 Ti Super 16G Ventus 3X, użytkownicy nie otrzymali maksymalnego potencjału dla tego układu w kontekście wydajnościowym. Za całe zamieszanie pragnie przeprosić wszystkich klientów i robi to przy pomocy udostępnienia zaktualizowanych, poprawnych BIOS. MSI podało, że aby cieszyć się maksymalną możliwą wydajnością, użytkownicy powinni pobrać BIOS o numerze 95.03.45.40.F0, który udostępniony został na oficjalnej stronie producenta. Na nowe oprogramowanie mogą liczyć użytkownicy poniższych modeli:

  • Ventus 3X
  • Ventus 3X OC
  • Gaming X Slim
  • Gaming X Slim White
  • Ventus 2X OC
  • Ventus 2X White OC
-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Na oficjalnej stronie producenta będziecie mogli pobrać omawiane oprogramowanie. MSI przekonuje, że w przyszłości odpowiednia wzmianka pojawi się również w zakładce SUPPORT dla danego modelu oraz w aplikacji MSI Center.

„Celem tej aktualizacji jest podniesienie ogólnej wydajności karty graficznej zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby przestrzegać rygorystycznych standardów w zakresie opracowywanych produktów i obsługi użytkowników, dlatego rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie niezawodnych produktów.

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.

Z poważaniem,

Zespół MSI”

Sprawdź też: Recenzja KFA2 GeForce RTX 4070 1-Click OC 3X – karta graficzna średniego segmentu

3
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *