słuchawki tws

Technologia

05.01.2022 15:14

Jakie słuchawki TWS poniżej 500 zł wybrać? – nowy film na moreleTV

Dźwięk moreleTV Newsy
10
0
1
10
0

Słuchawki TWS poniżej 500 złotych to temat-rzeka. Rynek jest przesycony takimi produktami, a wybranie odpowiednich nie jest proste.

Słuchawki TWS są ogromną kategorią do ogarnięcia. Każdy większy producent elektroniki ma jakieś w swojej ofercie, a w dodatku istnieje wiele mniejszych przedsiębiorstw szukających swojego miejsca w tej niszy. Zawężenie kategorii do przedziału cenowego poniżej 500 złotych też nie poprawia sytuacji, gdyż producenci stają przed pokusą, żeby ciąć koszty. Prostym wyjściem z tej sytuacji jest zaufanie renomie firmy, zwłaszcza jeżeli byliśmy zadowoleni z jej dotychczasowych produktów.

Jednak jest jeszcze łatwiejsza droga, którą można pójść. Bartłomiej Rak z moreleTV zanurzył się w gąszcz ofert, ważąc wady oraz zalety wielu zestawów słuchawkowych TWS i wrócił z trzema modelami godnymi rekomendacji. Swoje znaleziska przedstawi w poniższym nagraniu, a ja ze swoje strony zapraszam na seans – może akurat znajdziesz dokładnie to, czego szukasz?

Sprawdź też: Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu

10
0

Podziel się:

Komentarze (1)

Lepiej chyba dopłacić więcej i mieć porządne słuchawki, niż je wymieniać co pół roku ;P portfel troche zabolał, ale ja zdecydowałem się na PX7 z top hifi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *